Chyby Hlášení chyb ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 16/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Raptor3000

Raptor3000 Pisálek fóra

Mne sa zase nedá hocikedy spustiť oprava ponorky. Vždy musím odhlásiť a znova sa prihlásiť. Robí to aj niekomu z Vás. Problém u mňa je už dlhodobejší.

2. Poseidon

Poseidon Board Administrator Team Seafight

To už tu je několikrát uvedený. Je to bohužel náhodný problém od zavedení Atlantidy. Někdy pomůže odlogování někdy přeskok někdy odezní nějaký útok od NPC či hráče, který není vedený v útoku a jde to samo o sobě. Nicméně je to hlášený.

3. Sparrowsak[TEC]

Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

taky skočím na ponorku a bez zadavateľov...stačí prelogovať

4. Leo.

Leo. Team Leader Team Seafight

obě chyby (oprava i prázdný přístav) jsou hlášené

5. ߀A-_-ЀV

߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

hra zase krasne funguje kdyby radeji nic nepridavaly a radeji opravily co nejde

6. Poseidon

Problém je hlášen od dnešního začátku lagování napříč servery. A nemyslím si, že je to nějakou chybou ve hře, ale kroky, které chce BP dělat jako slučování serverů a největší problém je určitě zavedení jizvy 4 stupně. Dost často hlavně tato situace právě stojí za útoky na BP bohužel.

7. ߀A-_-ЀV

߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

z vasim pristupem k funkcnossti hry nestihnu odehrat trhlinu do sezony a ochranu mne take nevrati

8. Poseidon

Ochranu snad dostáváš každý den a na trhlinu jí nepotřebuješ. Nicméně trhlina je kolikrát jen o hráči kolik jich je ochoten dělat každý den. Někdo dělá každý den 2 kromě úterý. Jsou jiní co dělají i třebas 4x za den.

9. Jan.V.cz

Jan.V.cz Pisálek fóra

Včera večer jsem také dělal trhlinu a se stěstím jsem ji asi po hodině sekání dokončil . Strílím ji také jen kvůli sezoně. Nocméně kde mám brát do trhliny Erby aniž ,bych je kupoval za prachy když denně za úkol dostanu jen 3 .

10. Poseidon

Upřímně 512 nedělám. Stačí mi dodělat běžnou hrou poslední 130 na design. Beztak tam není nic extra moc v odměnách. Ale ono jde o akce kolikrát se dostanu i na X tou 150 protože jsou dobře nastavené akce na možný zisk mincí. Celé je to o tom, co se hráč rozhodne investovat ať už finančně či za herní předměty.

11. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Kde je vidět ,že dostávám ochranu každý den? Díky

12. matfons

matfons Aktivní autor

*štěpánek* Z mesašného bonusu za prihlásenie, ktoré vyberáš každý deň, predpokladám že si skúsený hráč, tak toto by si mal vedieť :D

13. Geralt64

Geralt64 Velvyslanec fóra

Musíš dělat úkoly na erby i když není sezona - do zásoby. To za prvé. Za druhé: denně uděláš 3 erby, tzn. 2x trhlina denně. Pokud budeš dělat 2 trhliny denně, bezpečně uděláš těch 512 na 125 mincí, i s rezervou, že se některej den k hraní nedostaneš.

*štěpánek* tohle ocenil(a).
  14. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Hraju každý den, ale auru tu růžovou mám ve skladu jen 2x.

15. Leo.

Leo. Team Leader Team Seafight

protože je nastavený limit. U aury na foru to máš napsané, malých můžeš mít max 8 a velkých 2. Malé dostáváš každý den a velké jednou týdně.

16. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

No to se musím teda podívat,od zítra je budu potřebovat.:-(

17. Poseidon

No tam je hlavně potřeba nezapomenout, že dokud nevyužijete 11x auru nebude to tak. Jen aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem jedná se o případ kdy se zítra sloučí Globální Amerika 3 do amerického PvP serveru. Na ostatních serverech platí nadále, že stačí použít 1 ks a bude doplněn tak jako doposud.

18. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Vím,že to sem nepatří,ale kvůji 1 větě nebudu zakládat nové vlákno,tak ve zkratce.
    Leo .Poseidone, vyřidte šéfům ,že z Ameriky 3 PVE odhaduji uteklo 80 Procent hráčů na poslední PVE server G7. Takže si sloučením moc nepomohli, aby globální Ameriku oživili. My co to zkusíme asi taky všichni nevydržíme,asi to herně hodně omezíme. U mě 1/2 lidí v cechu neví co bude dál,ale PVP je nebaví.

19. ...VictoryCZL...

...VictoryCZL... Pilný autor

*štěpánek* No hlavně si musíš hlídat abys o ně nepřicházel.Omylem nevystřelil do hráče namísto NPC,věže ostrova...je veliká bída dostávat 1 ks za den na 1 hodinu,na druhou stranu ty dvouhodinové jdou občas alespon koupit o akce.Jinak si myslím že máš lod z PVE serveru tak nafarmenou že se Ti tam třeba i zalíbí.Ono lode z megaserveru jsou většinou total vystřílené,bez amuletu atd.Soudím dle sebe a kolegy z mega tedy :) Chce určitě dobrý cech a alianci.

20. Poseidon

Zajisté hlavní důvod sloučení je aby se nedržel zbytečně server, kde je jen pár hráčů. Reakci již dostali dříve a i tak se rozhodli pro tento krok. Ale na druhou stranu vše je jen o lidech, budou tací hráči co přijdou do dobrého cechu a nebude jim to tolik vadit, pak zajisté někdo komu to bude vadit. Ale to jsou reakce běžné pro jakýkoliv krok. Kolik lidí nadávalo a končilo při rušení ochranných listů palub a někteří prošli několika servery a jsou tu stále. Tak jako jsou hráči, kteří v dnešní době přijdou jako nováčci na Ultra server a to také není pro každého někdo to ustojí a někdo ne. Co se týče útoku na jiný server to je za mě předposlední řešení. Vždy bych to nejprve zkusil a až teprve poté bych volil tuto volbu. Člověk nikdy dopředu neví, kde jaká bude situace za nějakou dobu. A zbytečně začít investovat jinde do lodi, když bych třebas zjistil, že mi s mojí lodí PvP nevadí.