Chyby Hlášení chyb ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 16/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

Geralt64 Velvyslanec fóra

Musíš na foru nejenom psát, ale i číst. Bylo zde uvedeno, že popisy půjdou vypnout. Takže: Možnosti - Grafika a zaškrtni si Tooltipy ;)

*štěpánek* tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

Poseidon Board Administrator Team Seafight

...VictoryCZL... v čem? Mně to neudělá.

3. ...VictoryCZL...

...VictoryCZL... Pilný autor

Dám menu,spustit konfigurátor a hra spadne na ge7 hraju,skoušel jsem i klienta i prohlížeč,vždy spadne.Na megaserveru to nedělá,mám tam taky učet a tam je to v pohodě

Naposledy upraveno: 25/1/24
  4. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Věř tomu,že tu víc čtu a to každý den,než píši.:) Měli to nechat normálně zapnuté a komu to vadí at si to těma Tooltypama:eek: vypne.
    Díky už to šlape.

5. Canabis-cz

Canabis-cz Aktivní autor

dej si v nastavení toltipy štěpánku

6. Mikinka.cz

Mikinka.cz Aktivní autor

nezapocitava to akcni ukoly chyba?

7. Poseidon

Já měl osobně 1 úkol a započítal se. Někdo další má stejný problém?
    ...VictoryCZL... tak ono důvod restartu nebyl dán. Zkusím se pozeptat jestli má někdo nějaké hlášení je možné, že je to problém jen u tebe.
    Nicméně jsi nenapsal v čem to děláš já nyní zkoušel lodičku na GE7 a vše ok-
    A pokud problém již není bylo by lepší to napsat než jen tak příspěvek smazat.

8. bumbrlík

bumbrlík Pisálek fóra

• Zbytečná citace
    taky se mi nezapočítal

Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/24
  9. ...VictoryCZL...

Jak v čem to dělám?Jako vždy na pc s win 10,a smazal jsem příspěvek co se týkal restartu,trval dlouho,hraji na stejnem PC dva roky.Furt to nejde a ja nevidim co mam a nemam zaplé.rano to normalně šlo,co se pustila akce tak to spadne jak na klientovi tak skrz prohlížeč ale jen na GE7 na megaserveru mi to jde normálně.a ukol se mi též nezapočítal,ted je k dispozici po restartu nový.

10. Poseidon

Ok vypadá to, že se nezapočítává některým hráčům, optimální by bylo uvést ale případně i ID aby bylo možné doložit konkrétní případy. A jde vám udělat úkol znovu?
    Můžeš hrát v prohlížeči, klientu já opravdu nejsem vědma. Vím, že ač by to tak nemělo být se oboje nechová stejně a jak pak mám předávat co nejvíce věci. Tak zkus napsat na podporu to vypadá na nějakou potíž asi u tebe. Hlavně jim popiš co to udělá konkrétně.

11. Mikinka.cz

Mikinka.cz Aktivní autor

pred restartem mi to ukoly nepocitalo do akce 2 jsem udelala tak uvime ted

12. bumbrlík

bumbrlík Pisálek fóra

po restartu šlo dělat ten stejný úkol znovu a už započítalo

13. Poseidon

14. ...VictoryCZL...

Ted se mi teprv započítal ukol,po restartu jde udelat znovu....+ jde udělat i další

15. *==danger==*

*==danger==* Pilný autor

Ahoj, asi to nepatří sem : chybí mi mini hra :)

16. Když se odhlásím a odkliknu zavřít trvá to i pět minut než moře zmizí

17. aver

aver Pisálek fóra

zdravim, ja mam takovej problem, vzdycky, kdyz skocim do atlantidy, tak tam mam pristav uplne prazdnej, zadnej zadavatel, musim skocit na nejaoku mapu a pak zpatky.

18. AISMEN

AISMEN Rádoby autor

nebo stačí jen odhlásit a přihlásit.. dělá to více lidem.

19. Leo.

Leo. Team Leader Team Seafight

je to hlášené, nedělá to vždy ani všem, takže je těžší zjistit příčinu

20. ...VictoryCZL...

Samozřejmě mě to dělá taky...a k tomu ještě ty mraky,s tím nejde vubec nic,jen vyjet z Atlantidy nahoru přelogovat komplet a zase se vrátit zpět pod vodu,ale co už neřeším,nemá to smysl.