Chyby Hlášení chyb ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 16/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. UnKnoW

UnKnoW Perspektivní autor

No jo chytlavý Poseidon ,já mám taky občas bílou obrazovku

2. Geralt64

Geralt64 Velvyslanec fóra

Už to funguje normálně. Aspoň teda mně.

3. Poseidon

Poseidon Board Administrator Team Seafight

UnKnoW, ne nejsem. Ale tak Geralt není novej hráč tak by snad měl vědět, že mu to asi těžko někdo z nás opraví a jedinou možností je předat dotaz na situaci dále a optimálně k tomu doložit i když se nám to projeví. A to jsem udělal a pokud o to nestojí tak to nemusím dělat já s tím úplně v pohodě :D

4. Geralt64

Proboha myslíš vážně, že bych si myslel, že mi to opraví někdo z vás? Jak si na tohle přišel?

Naposledy upraveno: 4/1/24
  5. Geralt64

Teď se mi to stalo zase. Lampu jsem nepoužil asi 3 dny. Postěžoval jsem si na chatu a od jednoho hráče se dozvěděl, že pokud je aktivní Brána elementů, nejde Lampa použít. A opravdu, skončila Brána elementů a Lampa šla použít. Šlo by prověřit, jestli to tak opravdu je a hlavně proč? Co má Lampa společného s Bránou elementů?

6. Canabis-cz

Canabis-cz Aktivní autor

Tak to je už co to hraju. Možná aby třeba nešly dodat děla a víc si nasyslit

7. Leo.

Leo. Team Leader Team Seafight

Geralt64 je to záměr. Brána se otevře po použití určitého použití lamp. Pokud je brána otevřená lampy se nepočítají, jakmile se zavře znovu se začnou použité lampy sčítat až dosáhnou určeného počtu a brána se znovu otevře. Tato možnost mě dřív bohužel nenapadla.

8. Geralt64

Aha, tak díky za info.

9. Leo.

10. ...VictoryCZL...

...VictoryCZL... Pilný autor

U třetí vlny v trhlině ,mi přestalo jít střílet po NPC.Proč?

11. Poseidon

Možná grafická potíž, mohla dojít munice nevím. Každopádně jsem zkoušel nyní u sebe a nic. A zatím jsi jediný asi.

12. ...VictoryCZL...

No dodělal jsem jí,ale musel jsem opustit mapu a dostal penále 5 minut za to,zlobí,munice mi nemuze dojít žádná,všech koulí co jsou mám desítky/stovky milionu.

13. Leo.

asi před hodinou byly menší lagy, taky se mi zastavila střelba, to může být ten důvod.

...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  14. ...VictoryCZL...

Ano TL jak píšeš,všiml jsem si toho,kdyby to zlobilo dál,napíšu,prozatím děkuji.

15. ...VictoryCZL...

Na GE7 nejspou akční NPC,nevyskakují admirálové,jen je to napíše že byl vystřelen a admirál nikde,nestřílim to u ostrova samozřejmě.Jsou jen akční truhly,všiml jsem si toho kolem 12 hodiny a myslel že to restart opraví,ale nic.

16. Poseidon

Ano problém s akcí je hlášen. Odhaduje se, že za odhadem cca 1,5h proběhne kvůli tomu aktualizace. Je to problém na všech serverech.
    Co se týče admirálů jde o nějakého konkrétního?

17. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Zas restart,tady se nedá v klidu hrát:(.

18. ...VictoryCZL...

už je vše v pořadku,včetně admirálu.

19. *štěpánek*

*štěpánek* Vévoda fóra

Hlásím chybu. Když najedu kurzorem/šipkou na třeba děla,důstojníka u společníka na cvičitele,žebra v sezoně na kolonku s úkolama.......neukáže to údaj jaký druh děl tam mám,jaký level důstojníka tam mám,cvičitel nevím jeli tam 5 a na jak dlouho to samé u žeber.V sezoně nevím co a kolik ještě střílet,nic se nezobrazuje zkrátka.

20. ...VictoryCZL...

Zdravím.Co s tím je zas?Dám konfigurátor a spadne hra,dělá to furt.