Chyby Hlášení chyb ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 16/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tato posádka je na omezenou dobu. Dostala jsi je dnes? V deníku máš napsané na kolik dní jsi je dostala. Zkus případně přelogovat, někdy se ukáží až po relogu.
     
  2. didinka72

    didinka72 Zelenáč fóra

    jj dostala jsem to dnes prelogovala nekolikrat a nic

    26.02.2023 13:53:44
    Plavidlo tvého kapitána bylo vyloženo. Získáváš odměnu za misi „Bojový Bitva “.
    26.02.2023 13:53:30
    100000 x Munice „Lamač srdcí“ připsáno. Důvod: Platební balíček
    26.02.2023 13:53:30
    5 x Ponorkový kuchař 1. stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
    26.02.2023 13:53:30
    5 x Ponorkový inženýr 1. stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
    26.02.2023 13:53:30
    5 x Operatér torpéd 1. stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
    26.02.2023 13:53:30
    5 x Ponorkový technik 1. stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na účtu je máš. Koukáš určitě do posádky ponorky? Musíš mít zvolenou ponorku abys viděla její posádku, nastavení, talenty atd
     
  4. didinka72

    didinka72 Zelenáč fóra

    jj samozrejme musela sem vyplout na hladinu a zpatky a uz to tam mam
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    většinou stačí přelogovat
     
  6. matfons

    matfons Aktivní autor

    zase nejde prehodit cvicitelov ale hlavne ze BP pripravuje novu akciu ... keby radsej oprvili chyby v hre :mad:
     
    niki.2001 tohle ocenil(a).
  7. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    pořad jezdim jenom s ponorkou i na moři co mám udělat abych měl i lodku
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Naposledy upraveno: 7/3/23
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ve FAQ máme návod i se screenem "Vynoření ponorek" jen vyměním obrázek a přidám i z přehledu, ale popis tam je
     
  10. ve 22 hod jsem měl nastříleno 30000 vajíček v OO,40 jsem jich měl 382 co je tohle za akci už jsem tady dlouho nezažil ,bylo jich dost na prd ,ale takový bordel během akce to už je trochu za čarou ,děláte si z lidí špťouchlata a ty Leo se propůjčuješ tomu nebo snad to podporuješ ,tato hra mě vždy těšila teď mě kaká ,napsal bych to lépe ,nebo to je jen nedopatření či chyba ,protože takový odečet není v rozumu normálního člověka
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    díval ses do deníku? Máš tam nějaký záznam o odebrání? Zkusil jsi přelogovat celou hru? Objevila se chyba, že po odlogování se vejce vynulují, ale po dalším nalogování se zas vrátí.
     
  12. HaxLegend

    HaxLegend Rádoby autor

    "to je mechanika akce. Každých několik hodin všem hráčům zmizí několik % vajec"
    "Je to proto aby byla vejce stále v oběhu. Aby hráči nemohli získat velké množství vajec a potom odlogovat třeba na dva dny"

    Toto je odpověď z podpory na tvůj problém, také mě překvapil nízký počet vajíček následující den.
     
  13. Kašlu na celou akci ,nemám zapotřebí se rozčilovat,ještě mi praskne žilka ,už teď mám tři skoky do hrobu ,tak si chci užít ,ale nejde mi do hlavy, strop 30 k a ještě to udečítáte
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ve 22 hod jsem měl nastříleno 30000 vajíček v OO,40 jsem jich měl 382

    HaxLegend toto není případ mechaniky akce. Odebírá se 15% každých pár hodin. Jemu zmizelo 26 000 a nějaký drobný.
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 strop je proto aby byla vejce pořád v oběhu. Stejně tak pravidelné odebírání. Na jedné straně hráči řvou, že není dost žraloků, protože si hráči drží vejce a na druhé straně hráči řvou, že jim je bereme :D. takto je akce nastavená, máte nasbírat vejce a u prvního obchodníka je utratit.
     
  15. já jsem to už hodil za hlavu ,vždyť je to jenom hra
     
  16. HaxLegend

    HaxLegend Rádoby autor

  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak kopírování komunikace s podporou je na ban takže pozor na to a za druhé ano mechanika akce je, že každé myslím 2 h se ti odebere (rozloží) 15% tvých vajec, ale to není případ Reala, protože ten během 2h měl přijít o 26 000 z 30 000 a to není 15%.
     
  18. Mě už neřešte ,je už jiný den ,ale pro pořádek ,přišel jsem o možnost nákupu 30000 je nastřílených za půl hodiny s pomůckama ,ale přesný počet byl 29718 a v deníku bylo 4500 odebráno
     
  19. Aras_61

    Aras_61 Pisálek fóra

    Ja by som chcel nahlási velkú chybu ktorá zachvátila celú sea. Tá chyba je neskutočná rozmaznanost hráčov!!! Asi by sa team mal zamysliet nad tým čo s tým robit. Plakat tu nad vajcami obmedzeniami pri takej to skvelej akcii aká nemá obdobu (čo sa diel týka) je známkov rozmaznanosti a nevdačnosti. Nechcem sa nikoho dotknút ale naozaj sa nad sebou zamyslite. Slabe lode ktoré pred akciov strielaly fosforkou 100k, teras šutia číhalov za 300 k .U nás v cechu také lode sú a sú vdačné za každé delo. Podla mna by pomohlo pol roka nedávat žiadne pekné kody a pri eventoch dat lodkám zarobit max 5k preál z každého ako pred rokmi pripadne 5 minci safanad a podobne..... Inak vám prajem pohodovú hru a krasny den ja-pumu za ge7.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vylepšení
    • umožnili jsme výrobu 0 a 5 levelu u děl Nadvládce
    Restart proběhl, ale Nadvládce 5 vyrábět nejde. Recepty na upgrade v balíčku za peníze a k ničemu ;)