Chyby Hlášení chyb ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 16/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, tak se omlouvám :)
    Proč je ale potom v Novinkách na hl. stránce, že "Bigpoint brzy oslaví 20. narozeniny!"
     
  2. Děkuji za vysvětlení
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 není proč se omlouvat. To už jsem taky vysvětlila, nemaj hotový překlady, tak tam prostě je název nějaké starší akce. Už jsem na to upozornovala a žádala at raděj daj něco jako SOON než takovou blbost.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] a bimbik1 tohle ocenili.
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    nejde světlo z Tortugy
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. Silvio44

    Silvio44 Pisálek fóra

    a proc nejde svetlo z tortugy ?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Na foru máte vysvětlení. Bude se předělávat a až bude ready spustí se i s novou funkcí
     
  8. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    aha nic sem o to nenašla dekuji
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hledej v oficiálních oznámeních
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vím, že to asi nepatří sem, i že bude čas na vysvětlení až po aktivaci nového světla, ale nedá mi to. Já ten popis nechápu:
    "Základem je, že při aktivaci nového Světla z Tortugy získáte i nový buff. Čím větší poškození utrpíte, když je předmět aktivní, tím ..."
    Jak můžu pod světlem utrpět poškození?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    světlo už nebude mít funkci neviditelnosti, takový předmět zatím pro lodě nebude. Bude mít jen tu novou funkci. Netestovala jsem ji, protože zatím není aktivní ani na betě, ale co vím, tak si ji aktivuješ a jsi v první fázi a jakmile dostaneš dmg 1 M přepneš si na druhou fázi po dalším dmg na třetí atd. Z každé fáze dostaneš nějaký bonus a poslední fáze mi připadá jako taková menší pomstička "když jdu já tak ty taky" :D
    Fáze si budete moct regulovat sami, takže když budete chtít zůstat ve třetí fázi tak zůstanete dokud světlo a buff neskončí
     
  12. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    bože můj vymýšlej jen pátkovány kdyby to radši zpravily packalove
     
  13. Nejde mi psát do cechovního oznámení
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    může to potvrdit i někdo jiný?
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To už nejde nejmíň týden. Aspoň u nás v cechu nikomu.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Můžete mi udělat screeny?
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, na screenu nic neuvidíš. Mám to tak, že dám "Napsat novou". Můžu zadat "Předmět", ten normálně napíšu. Ale když kliknu do políčka "Zpráva", tak do něj nejde psát. Nic se tam neobjevuje.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  19. GAGA

    GAGA Zelenáč fóra

    Plně souhlasím s Geraltem64
     
  20. didinka72

    didinka72 Zelenáč fóra

    dostala jsem z kódu kuchaře inženýra Operatér torpéd na ponorce je ale nemam mam tam prázdné okýnka a je tam napsané "header "
    bohužel neumím udělat skryn jinam by sem ho sem dala