Chyby herny ucet

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem juraj888, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Ukradli mi ucet snazil som sa to riesit s podporou ale s ich strany nulova ochota je tu niekto kto by mi pomohol ? Viem ze sa niekto z teamu prihlasil na cudziu lod a ze to ide...mohli by ste mi aspon zistit mail na aky je ten ucet registrovany ?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj juraj888, tyto možnosti má pouze podpora. A případná šance na vrácení účtu co vím musí jít podle určitých pravidel.
     
  3. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    o ake pravidla ide ? co mam urobit aby som svoj ucet dostal s5 ? dakujem za odpoved
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj juraj888,

    v první řadě bys měl psát na podporu z herního účtu, pokud nemáš přihlašovací údaje, někdo je zjistil/prolomil, tak musíš vědět na jaký e-mail je účet regisrovaný, pokud nevíš ani jedno, je to složité.

    Podpora může na všechny herní účty, ale nezmění přístupové údaje, jen proto, že někdo napíše, že je účet jeho.
    To by mohl kdokoliv označit nejlepší účet serveru a chtít ho. Každý by měl být zodpovědný, alespoň za svůj e-mail, pokud někdo zakládá e-maily ke každé hře a nepamatuje si je následně, jde do tohoto rizika.

    Musíš prokázat, že herní účet je tvůj, jedině tak máš šanci, ale pokud nevíš nic, je to nemožné.

    pěkný den
     
  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    praveze vsetko vratane mailu je pomenene mam ale screeny priamo z uctu skoro od jeho zaciatku ktore nikde inde na internete niesu dalej viem ze za posledne 3 roky sa meno uctu zmenilo iba raz aj to som z neho odstranil iba rok narodenia viem ze cez 2 roky bol ucet registrovany na rovnaky e mail na moj...a tiez posledne 2 hesla k uctu snad nieco pomoze uz som pisal na podporu snad sa to dalej bude riesit tam
     
  6. Najlepšie cesta je ak si tam mal kreditnú kartu písanu a vieš akú a k tomu zdokladovať že je písaná na tvoje meno atď.....týmto spôsobom by sa ti mohlo mnoho vyriešiť avšak tiež by to nebolo fér, pretože na druhej strane ako všetci vieme účty sa predávajú kupujú atď nehovorím že to musí byť tvoj prípad, no mohol si to predať a teraz to chceš späť :D aj to je dôvod prečo sa na podpore ťažko dokazuje že si majiteľom účtu ty a že ti niekto dokázal aj zmeniť mailovú adresu :) :)

    Skús si vyžiadať cez hlavnú stránku na svoj mail prihlasovacie údaje (mená) a uvidíš ktoré ti prídu resp. to takto správ so všetkými svojimi mailami a ak ju máš na maily príde ti prihlasovacie meno a heslo potom už zistíš podobným spôsobom :)
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Problém je možné riešiť iba prostredníctvom podpory hry, tému zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.