Návrhy Herný klient

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ~=vandi=~(UEK), 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete li taky přidat klienta na stahování tak hlasujte

  1. ano

    65.1%
  2. ne

    34.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    • multiposting
    Ahoj, chtěl bych navrhnout zda by nebilo možné udělat hru i na stahovacího klienta. Ať si každý vybere co mu víc vyhovuje. Bylo by to plus pro všechny jak pro hráče lepší hratelnost,tak pro cech lepší týmová spolupráce,proto že by to mnoha lidem tolik nesekalo.A pro BP méně problému z výkonem hry polovině lidí to zlepší výkon.Takový jako já napr: co mají 2 grafické karty tak hra jim jede na té slabší proto že to nejde nastavit na tu vysokovýkonní grafiku jak to je napr: u Drakensangu tam si klienta spustím stou lepší a výkonnější tady na výběr nemám.Sem si jistý že 50% lidí si bude moct vychutnat hru naplno bez sekaní a pořádným výkonem.Kdo nebude chtít může zůstat u prohlížeče.Děkuji.

    A doufám to nějaký hodný admin nezruší ale dá tomu šanci přešlo hodně let hodně se změnilo tak to stoji za pokus.Dik

    Zaujímalo by mě proč se najdou i takový co dali ne?Řeknete mi jeden důvod.Když se vám to v ničem nezmění pokud nebudete chtít děláte to naschvál jen aby vám ta výhoda zůstala že?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/6/16
    mario13103 a bárkus86 tohle ocenili.
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ~=vandi=~(UEK),

    prosím dle pravidel, které najdeš v mém podpisu.
    Pokud jde o tento návrh, nemáme vůbec žádný důvod ho rušit, záleží jen na podpoře hráčů, jestli návrh projde. Za sebe můžu říct, že bych nevěděl jak hlasovat, protože si neumím představit, co by to přineslo.

    pěkný den
     
  3. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Ahoj Mirku, já doufám že jen prosperitu hlavně pro nás hráče jak už sem psal mám herný pc a přes prohlížeč to nejede ani z poloviny tak jak by to mohlo jít přes klienta jako u Drakensangu.Je to fakt hodně poznat tady mi to prostě nespustí přes tu lepší grafiku proto že se to nespouští jako hra a nemá to ty soubory jako u normální hry tam dám pravým a vyberu možnost spustit hru z Vysokovýkonným grafickým procesorem co tu nejde použít proto že to je přes prohlížeč tam nejde nic takové nastavit ani vybrat.A určitě je hodně lidí takových jak já teď se už většina pc tak dělá že má 2 grafiky jednu na spouštění ,surfováni a praci aby zbytečně nejela ta silná když nato stačí slabší méně náročná a ta druhá je vyloženě na hraní nejnovější hry hraji na plné detaily a tady to mám na minimum jen aby to co nejméně sekalo a když je akce to je hruza.A je to škoda proto že si to hraní neužiju jak bych mohl pak to přestáva bavit když se to seká a toto by tomu fakt na 100% pomohlo lebo to mám odskoušené na Drakensangu tam to hraju na max a nic.
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil základné pravidlá a nebude odoslaný RT. Zamykám.
    Napriek tomu pripomínam hráčom, že takýto návrh sa už v rozsiahlom spracovaní posielal RT v roku 2014 a priebežne sa stále pripomína.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.