Herné okno - výmena diel

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem socient, 2/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pozdáva sa vám to?

  1. Áno, som za

    51 hlasy(ů)
    96.2%
  2. Nie, nech to nechajú ako to je

    2 hlasy(ů)
    3.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Potom ako presunuli delá na morskú mapu z hlavnej stránky tak pre rýchlosť a prehľadnosť navrhujem aby sa dalo okno s presúvanim diel zmenšiť, prípadne minimalizovať ako je to pri obľúbenych dizajnoch. Hra by bola o niečo zaujímavejšia na taktiku boja a nezabralo by mi to polku obrazovky. Čakám na vaše názory poprípade komentáre :)
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  2. shrek.cz70

    shrek.cz70 Zelenáč fóra

    Souhlas. Taky by se mi to hodilo..
     
  3. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Podporujem tento návrh.
     
  4. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    suhlasim dufam,ze to prejde a mastri nam to urobia
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Výborný nápad. Za mně Ano. Jen by to chtělo říct i lidem, kteří na fórum moc nechodí, aby pro něj hlasovali, aby byl potřebný počet hlasů a návrh se odeslal. Už to jdu psát celému cechu do pošty ;)
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Dobrý nápad.
     
  7. §*mejbl*§

    §*mejbl*§ Zelenáč fóra

    Souhlasím,je to velmi dobrý nápad
     
  8. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau já jsem taky pro,ale podle zkušenosti tady moc anket stejně neprojde,i když.....;)
     
  9. Vaper_CZ

    Vaper_CZ Pisálek fóra

    nápad se mi líbí sem pro ;)
     
  10. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    celkově je to docela nesmysl :D teda aspon doufam že sem to dobře pochopil děla tu sou převažně všechny stejny akorat některe maj višši krityk a pod.. ale co tak znam tak každej ma sve specificke děla admirali na svitek 60ti libraky na PVP atd... takže jestli někdo použiva ty nebo ty děla na to nebo to tak si je pokažde vyměni takže nechapu proč by někdo plul s admirali na moři a pak přehazoval na 60ti libraky kvuli boji nevim ale tak jak to je je to dobry
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    patris neviem ako ty ale ja zarábam/strieľam na behe s admirálskymi.. akeď prídu enemy tých 10 sekúnd koľko trvá prehodiť delá je dosť veľa.. a rozdiel medzi dmg je dosť zásadný... tipujem že ty nemáš full ani admi ani 60 ky keď toto hovoríš
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Přesně jak píše AdmSity. Jiná děla na vydělávání, jiná na boj. A někdy je potřeba je přehodit co nejrychleji.
     
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    dal sem ano abych vam udelal radost ale jinak pro me to je uplne k nicemu pac nemam farmarske dela :)
     
  14. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    AdmSity jestli chci vydělavat tak mam děla na vydělky a jestli chci bojovat mam děla na boj nikdy se nesoustředim na 2 věci najednou stakovou bych se pak nedostal nikam takže jestli ti to tolik vadi tak to raději nehraj ;)
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    patris hej a keď ťa pri "vydělávaní" nájde enemy tak sa ťa dá ako nič len kvôli tomu že nestihneš delá prehodiť :p ok jasné tých pár minút opravy nikoho nezabije ale ide o princíp
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    také by mi to nevadilo, rovnou mít např. k designu různá děla (ještě lépe celou kombinaci s mazlem), rozdíl je velký pokud využíváte nejlepší možnosti své lodi. Jen pro srovnání pokud střílim NPC na zlato, tak elitou střílim s 267 kanony 32 000, ale vydělám 60 000 000 zlata za hodinu, pokud vydělávám perly a dejme tomu elitní body, tak střílim elitou 36 000, ale vydělám 18 000 perel za hodinu, pokud střílim hráče, tak střílim 44 000, ale vydělám max. 40M zlata a max. 15K perel za hodinu.

    Právě to přehození je klíčové, buď on nebo já ;).

    pěkný den
     
  17. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh sa bude posielať RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.