Hejbání lodí

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ♥Reduction♥»Cz™, 25/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ♥Reduction♥»Cz™

    ♥Reduction♥»Cz™ Pisálek fóra

    Ahoj, chtěl bych se jenom zeptat jak dlouho už je ve hře to, že když střílíš NPC lode tak ti ujíždí? a taky bych se chtel jeste zeptat proč se tomu tak vubec stalo když jsem hrál drív tak mi přišlo mnohem lepší když mi ty lodě neujížděli..ted abych pořaad čumel na mapu a nemužu dělat nic jineho...
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    ma to byt opatrenie voci boterom aby nestrielali dostrelove npc na hornych mapach
     
  3. A taky je to hra a hra se musí hrát a né dát pálit NPC a jít koukat na TV :)
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nechci nic rikat ale at udelaj cokoliv proti boterum stejne nic nezmuzou super lode ujizdi ale *** k lodi prijede a necha se sutit a suti npc takze si moc nepomohly jen to stizili normalnim hrajicim hracum nedelaj to proti nim to by udelaly mnohem mnohem razantnejsi krok nez tohle
     
  5. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    MAXI, bohužel máš pravdu a já bych jen dodal, že ani ten nejlepší programátor BP se nevyrovná nej lidem co vytvářejí ty boty. Ten boj je Don Quijotský. Tuhle válku BP nevyhraje, dokud nezavede to, co v jiných hrách (natvrdo přerušit hru a žádat opsat nečitelnou capsu) Např aktivováno během opravy max 1x za nějakou jednotku času.
     
    *U96* tohle ocenil(a).
  6. to si vypisuj třebas někde kde si něco stahuješ to vůbec nepomůže a bude to nanejvýš otravný
    (a také pochibuji že to vůbec je nějaké opatření proti Booterům ale spíš zlepšení hry pálit lodky co se nehejbou a neopětujou palbu to si jděte hrát puzzle třebas) :)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/13
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "♥Reduction♥»Cz™,

    umělá inteligence byla zavedena přibližně v první polovině září v roce 2012, oznámení je ve starém fóru 1.9.2012, pokud by jsi to chtěl hledat. Hlavním důvodem zavedení byla obrana proti boterům, netvrdím že se to povedlo na 100 %, ale v té době nebyl problém vidět 10 botů na jedné mapě a na palubě měli stovky milionů zlata sice jsem při přepadu dostal někdy i 100 000 000 ale vydražit se stejně nic nedalo.

    pěkný den
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    mirek drazit se dalo ale kdyz si to zlato pouzil i to o ktere si obral hrace ktery si ho nabugoval tak jako vinika braly tebe poctiveho hrace a ty si mel problemy ne dotycny hrac coz si myslim ze je uplne a bylo uplne hloupe od strany bp a vsech jeho ceskych clenu a tymu
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "MAXTONS,

    odpověděl jsem prvotnímu dotazovateli, tím že jsem si našel ofiko oznámení ve starém fóru a napsal hlavní důvod zavedení, jestli to bylo správné nebo ne, nechci hodnotit, vycházím většinou ze svých zkušeností, opravář č. 4 se před rokem nedal vydražil ani za 500 000 000 zlata a upřimně doufám, že začínající piráti s tímto problémy nemají, v součastné době u nás na serveru pokud o něco stojím a dám do dražby 100 000 000 zlata tak to bez problémů vydražim.

    Přeci jenom zkušení hráči dost často zapomínají na začátky, ale ono je rozdíl vydělat 3,5 M nebo 35M zlata za hodinu a potom to celé vyhodit v dražbě, pokud Ti bylo ukřivděno českým týmem po roce též nevyřešíme. V lodním deníku se dá hodně věcí vyčíst, pokud někdo hraje 24 hodin - 7 dní v týdnu, tak to opravdu neni normální, ale to už je zase diskuze o něčem jiném než byl prvotní dotaz, ostatním to neni k ničemu a ani jim to k ničemu nepomůže, číst v deníku-prověřovat účty je kompetence pouze podpory a tady si o tom můžeme jen ...

    pěkný den

    -komi-
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.