Halloweenská soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 25/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zde můžete diskutovat na téma soutěže na herním fóru
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    killzoner_CZ jen pro upřesnění, až tak podrobné odpovědi to být nemusí :D, například u mazlů stačí společník (mazel) a jméno, nejsou potřeba bonusy, stejné je to u designů (Design a název), talentů, opevnění a dalšího. U talentů a opevnění může být část opevnění a přesný název toho opevnění, ale bude uznán i jen přesný název přímo toho opevnění. Stejné to bude pro talenty takže například Opevnění - Dalekohled nebo talent - Dálkoměr nebo mistrovský talent - K palbě připraven bude uznáno jako správná odpověď.
     
  3. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Dobře Leo :D díky za info :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dark_COBRA_CZ1 nezapomínej na ID, zbytečně ses připravil o body.
     
  5. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    jj vím :(
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    killzoner_CZ pokud už jsi v jedné odpovědi některé body zodpověděl správně tak v další kam doplnuješ to co jsi nevěděl už stačí napsat jen body, které v první odpovědi chybí. Není třeba je opisovat dokola. A mohl by jsi dát šanci i ostatním, přece jen odměn je 10 :D
     
  7. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Dám jim šanci Leo jen si dělám náskok :-D ta první odměna je prostě pěkná no.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem ráda, že se mi ji podařilo protlačit a ano, má smysl soutěžit pro takové balíčky, jen se obávám, že pokud nebude účast dostačující nemá smysl vůbec soutěže dělat.
     
  9. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Já si rád zasoutěžím proti dalším hráčům ale nemyslím si že neodpodival skoro nikdo jiný než já jen proto že bych byl tak extra rychlý, 2x jsem to psal i přes mobil... Přijde mě že lidi nějak moc nemají zájem a je to škoda.
     
  10. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Já bych rád soutěžil, ale jsou blbě nastavná pravidla.
     
    Medvěd tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Proč myslíš? Jsou nastavená tak aby v každé otázce mělo šanci víc hráčů a nemohlo se opisovat.
     
  12. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    To sice ano. Ale za mě v tomhle případe by to měl být pevně stanovený čas kdy se zadání dává aby mělo šanci více hráčů. Nebo aby odpovědi byly pro ostatní hráče skryté a hlasování časově omezené.Hlavní je aby se mohlo zapojit co nejvíce lidí a ne že po zadní pár vteřin na to tak už není co dělat. Já tu sedím dost často a pokaždé mi to uteklo jen pár vteřin. Ale plno lidí nesleduje tolik forum jako já nebo killa chápu že je pak soutěž nebaví. A je to škoda protože vám to jistě dalo dost práce připravit. Možností jak nastavit je hodně ale dle mého názoru takto to není moc štastné. Záleží také jaké máte možnosti.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    soutěž je oznamována i na herním chatu heslem. Skrýt odpovědi bohužel forum neumožňuje, ale stanovit přesnou dobu soutěže samozřejmě můžeme.
     
  14. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    je také možné že hráči prostě o soutěže nemají zájem(což je škoda) ..ono je forum celkem dost mrtvé.
     
  15. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Takéto sútaže si viete kam môžete strčiť.... To tu má byť človek nonstop?.... By som sa hanbil takéto sútaže robiť nedomyslené...
     
  16. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    já tu byl a stejnak...
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to škoda, protože tentokrát jsou dobré odměny, ale vypadá to, že toto bude poslední soutěž a další už vytvářet nebudu.
    Může se i stát, že pro nízkou účast nám soutěž zruší bez vítězů.
     
  18. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    odměny jsou super ...otázky také...ale způsob hodnocení je prostě špatnej..
     
  19. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Klidně bych dal přesný čas zadávání otázek, třeba se pak zúčastní více lidí, ale jak psal kobra ono je fórum celkové dost mrtvé a hráči sem nechodí, to jde vidět i na chatu ve hře jak se furt někdo ptá na ve i které si dokážete zjistit během 20 vteřin z abecedního seznamu...
     
    matfons tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    soutěžemi se snažíme trochu oživit fórum a zpříjemnit Vám hraní, ale pokud není zájem tak mi soutěže neschválí.
    Systém hodnocení je dobrý každý má stejnou šanci a je to jen o znalostech, rychlosti a umění hledat. Zatím to tedy vypadá, že toto bude poslední soutěž a už nebudu vytvářet ani vánoční.