Oznámení Globálne zlučovanie serverov / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pro kterou verzi sloučení jste?

  1. Verze 1: sloučení na 6 megaserverů

    108 hlasy(ů)
    49.5%
  2. Verze 2: sloučení 11 serverů

    110 hlasy(ů)
    50.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kukuhugee

    Kukuhugee Zelenáč fóra

    Taky by jsem chtěl tu první možnost tedy 6 serverů - mega server.
     
  2. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    možnosť 2 :)
     
  3. 2 možnosť je logicky lepšie a kto logicky uvažuje tak mu to aj dôjde s akých dôvodov....6 mega serverov je totálna blbosť, toľko lodí BP neutiahne naraz bude to sekať niekoľko krát toľko ako teraz a hráči len budú končiť, nech rozmýšľajú lebo prídu o túto hru :))

    Radšej spojiť GE1 a GE2 už keď chcú spájať je to lepšie ako to čo vymysleli pred tým
     
  4. Natalia0812

    Natalia0812 Pisálek fóra

    som za 1 moznost 1 mega server
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Docela vtipné jak se to tu rozděluje na 2 tábory samozřejmě, když jsou dvě možnosti, ale zdá se mi to, nebo i podle síly? Většina lidí co hlasuje pro mega server, tak jsou silní. A neříkám že je tomu tak, ale slabší volí ihned druhou možnost. Podle mě by měli dát na výběr každému, aby si mohl přejít kam chce. Silní by se všichni naprděli do mega serveru a mohli by se tam třískat hlava nehlava a slabší by si jeli v klidu svoje na "prázdnějších" serverech
     
  6. |SylaR|

    |SylaR| Zelenáč fóra

    k tomu sekaniu, bp ma nakupene nove servery ktore čakaju len na toto, neboj utiahnu to
     
  7. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    ↑↑↑↑
    BP má nakoupené servery po nejméně roce totálních lagů jenom proto, že někoho napadlo toto, aby dostali více prachů za kupování munice, lepší děl atd. Buďte tupé ovce a ihned to BP zaplaťte, ať na tom chudinky neprodělají :)
     
  8. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    dd...to bude masakr..hlavně při eventech :p
     
  9. Renovatio

    Renovatio Zelenáč fóra

    verze č. 2
     
  10. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    urcite prvni verzi 6 mega serveru
     
  11. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Pokud je BP schopen zajistit plynulý chod hry, tak se mužem bavit o nějakém spojovaní. Jsem pro variantu 2 ( GE3 + GE4 + GE5). GE 1 a GE2 jsou staré a hráči mají nasysleno ( nabotováno) miliony perel. 6 megaserverů = museli být adekvátně upraveny mapy, odměny z NPC a eventů aby se tolik lodí po spojení uživilo.
     
  12. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    ok uvidyme co zase znykne
     
  13. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    fujjj ja chcu to tak jak to je
     
  14. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nevím o čem tu máme diskutovat ,jestli 1 verze nebo 2 , ať napíšou na plnou pusu a jak jim zobák narostl : hra už nesype jak by jsme si představovali , zavíráme krám , hotovo ende ,Jestli asi někdo myslí ,že mně bude bavit 2 i víc hodin lítat na nějakým jejich mega serveru , pokud se tam ovšem vůbec půjde přihlásit ,a jen být pod vodou ,, to se na takový hrání můžu z vysoka . Myslím si ,že po tom sloučení to stejně BP nic nepřinese jen odliv hráčů a tím pádem i financí a těch pár bláznů ,kteří sem rvou tisíce měsíčně tuto hru nespasí a už vůbec ne kasu BP , toto je můj názor
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK tohle ocenil(a).
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když už se nás (naprosto vyjímečně) ptá BP na názor, tak proč neuděláte nějaký hlasování? Bylo by to rozhodně přehlednější. On někdo z moderátorů potom bude projíždět celou diskuzi a dělat si čárky, kdo byl pro jakou variantu? Vzhledem k tomu, že ze mně BP udělalo pesimistu, tak si myslím, že si to stejně udělá podle sebe a ne podle převládajícího názoru.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  16. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    Když něco dělají tak aspoň ve velkém a pořádně, i když to bude divoké na mapách.
     
  17. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Ako to zlučovanie je zbytočné do teraz to bolo akurát , ale aspon nie jeden mega server ale aspon 11 malych lebo bude tro lepsie z akcioveho ale aj technickeho hladiska.
     
  18. Nikdo z toho neni nedseny....takze se uvidi co to vlastne bude a jak to dopadne...Stejne to dopadne spatne...
     
  19. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Spojí 1+2 čili změnou si projdeme tak jako tak. S tím, že na 99% to stejně pak spojí znovu s ostaními třemi globály. Za mě ať to spojí hned vše ať si těmi problémy okolo Rabatu, Diplomacie, ostrovy projdeme jen jednou. Server se bude sekat uplně stejně ať tu máme 11 serverů nebo 8 je to fuk.
    Mínusy tu jsou, že nás bude moc na serveru a eventy budou stát za prd ... slunečka, behemoth budou příliš malé pro tolik hráčů ... Když 5 serverů dohromady tak 5x větší odměny i HP :)
     
  20. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Sekání hry není o počtu hráčů, ale o nastavení software na serveru. Běžně mají servery kapacitu 20 tisíc okamžitých připojení i víc. Ale jde o to co všechno ze serveru běží ( nevěř tomu že ze serveru běží jen hra seafight, disky serveru mají kapacitu v desítkách či stovkách TB a to samé platí pro paměti ) a o tom jak je nastaveno přerozdělování paměti pro jednotlivé připojené hráče. Podle mě jen přesunou jiné hry z jednoho serveru jinam a na místo nich dají na ten server více Seafight GE serverů. A protože počet hráčů na jednotlivých GE je velmi nízký tak je sloučí do jedné mapy. Jak jsem již několikrát psal GE 4 vznikla jako odlehčení GE 1 a v době velkého zájmu o tuto hru bylo na serveru připojeno v jeden okamžik cca 15 tisíc hráčů. Pamětníci potvrdí, že se zobrazovali údaje o počtu registrovaných hráčů na serveru a za lomítkem byl údaj o počtu aktuálně připojených hráčů. Když si tenkrát chtěl dělat PZ přes den, tak jedině pod ochranou značného počtu hráčů cechu a nebo v malé skupince sis dal noční šichtu. Sám jsi to dělal také v noci, kdy bylo připojeno minimum hráčů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.