Chyby funkčnost hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sirael, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sirael

    Sirael Zelenáč fóra

    03:12.2014 - server Globální Asie - mapa moře - loď neovladatelná - sekání
    předem dík za informace od kdy bude zase hratelné a funkční
    prosím o vynechání doporučení mazání paměti atd. Bez toho už se snad ani na moře dostat nedá
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, co se týče herního serveru int6 v tuto chvíli jsem se byl podívat na moři a jezdilo mi to normálně. Dostat se určitě dá, každopádně co se týče problémů tebou hlášený v rámci tohoto serveru je nyní možné v rámci akce, že dochází k nějakým lagům. Každopádně je zapotřebí případně předat tento problém ideálně CM a nemusí se jednat jen o CZ/SK CM a pakliže budou opravdu potvrzeny záseky určitě dojde k žádosti o restart. Případně je vhodné dodat informaci o tom jestli se jedná pouze o nějaké mapy či celkově.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Mám dotaz Poseidone fungují svíčky ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, vypadá to, že nejspíše ne. Alespoň se mi pro ní nezobrazila ikona a taktéž žádný nárust BZ. Předám dál.
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nefungujou nejen svíčky (sice vyskočí na moři, ale není aktivní ikona, a hlavně nefungují - otestováno při úkolu a zkoušce), ale co jsem tak vypozoroval a otestoval tak nefunguje ani zimní světlo a ani sněhulák
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, ano sněhulák už byl hlášen.
     
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky Poseidone za kompetentní odpověď, ani jsem nepostřehla, že jsme se konečně od 11.12.2009 od kdy jsem na serveru Asie, konečně dočkali CMka
    Sirael je účet mé dcery takže to psala ona a na mou žádost bez vulgarit a stručně.
    já už na forum přispívat nehodlám, protože ta odměna za stížnosti mi za to opravdu nestála. Z 200 moja 2 dílky bonusky a 10 žolíku asi opravdu nebude košér.
    Přeji týmu hodně štěstí a zdraví do příštího roku a aby se o jejich účty(bankovní) nepostaral nikdo stejným způsobem.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Zimní světlo funguje
     
  9. okovy-cz

    okovy-cz Pisálek fóra

    Nejdou nahodit mazlíci k lodi.Když sem psal na podporu tak to nepochopili nebo je ten problém nezajímá.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj okovy-cz, pakliže od podpory Vím, dostala se ti odpověď. Nevím na jakém serveru hraješ. Ale já mazlíčka zkoušel přehodit a šlo mi to jen tedy s drobností, že se u mazlíčků píše špatné datum získání a to aktuální datum.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nejsem si sice jistý, ale myslím, že se na foru už o tomto problému psalo. Poseidone, některým hráčům mazlík přehodit nejde. Třeba mně nejde přehodit už asi skoro půl roku. Abych byl přesný: nejde přehodit normálním způsobem. Pokud zvolím jiného mazlíka a dám "Aktivovat" vrátí se mi předchozí mazlík a neaktivuje se nový. A pro okovy-cz a ostatní, kterým to nejde, tak mně to funguje tak, že vyberu nového mazlíka, ale před tím, než dám aktivovat, tak ho musím nakrmit. Když potom dám "Aktivovat", tak už se mi objeví aktivní nový mazlík. Tato chyba se vyskytuje už pěkně dlouho, ale ne u všech. Někomu to funguje normálně, někomu ne.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, samozřejmě je možné, že mu mazlík nejde přehodit a co přesně mu podpora odpovídala nevím. Ale jestliže není v možnostech podpory, udělat nějakou opravu, tak tento problém nezbývá než předat dále s žádostí o opravu. Bohužel chápu, že oprava chyb postihujících jen některé se hůře opravuje.
     
  13. okovy-cz

    okovy-cz Pisálek fóra

    Geralt díky za radu zkusil sem to a funguje to stím nakrmením díky
     
  14. :) To asi proto že nejdřív musíš dát deaktivovat a až potom teprv můžeš aktivovat nového.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemáš pravdu, nikdy nebylo potřeba nejdřív deaktivovat a pak teprve aktivovat nového. A ani teď to nepomáhá. Když dám nejprve deaktivovat stávajícího mazlíka, tak mi tam skočí mazlík, kterého mám v přehledu jako prvního (u mně je to Černý drak) a nového stejně nejde aktivovat. Teprve až po nakrmení.
     
  16. Deaktivovat ano skočí ti tam první, dáš přehled vybereš si společníka dáš zvolit potom activovat a máš to krmit nemusíš nic
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗, bohužel opravdu jsou chyby, které postihnou jen některé a o to složitější je tyto chyby odstranit.
     
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗mne to tiež nešlo jeden čas zmenit mazlika bez toho aby som ho nakrmil. Aj som ohladom toho pisal na podporu ale nepomohlo to. robilo mi to asi tak 2 mesiace, a po nejakom Patch day mi to začalo fungovat normalne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/14
  19. Já mu jen napsal jak se má společník správně měnit, on napíše že má společníka aktivního a dá si ho rovnou změnit když to tak udělám i já tak se mi taky nezmění. A kdyby nebila potřeba současného společníka nejprve Deactivovat tak bi to tam asi nebylo. Radši se zeptej někoho kdo to má nastarosti jak to doopravdy je. :)
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    je mi to jedno nech robi ako chce ,len pišem že mne predtym tiež nešlo menit a nepomohlo ani deaktivovat mazlika. normalne sa mi dalo iba prehadzovat draka , ostatnych som musel najprv nakrmit. Ale mam už asi tak mesiac a pol s tym pokoj a všetko funguje jak ma
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.