Fenghuangské jmění

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Geralt64, 16/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Měl bych 2 dotazy ohledně nových trofejí:
    1. Jak mám shromáždit 3500 Taureauových amuletů? Kde je proboha sehnat. Je to úkol jen za peníze?
    2. Jak funguje Fenghuangské meteorické kladivo? Mám ho na 5/5, tzn. + 25% na poškození v oblasti PvP. Ve střelbě žádný rozdíl nepozoruji, kde a jak se tedy projeví?
     
  2. ஃяøĿԼïиஃ

    ஃяøĿԼïиஃ Zelenáč fóra

    co jsem si my typli podle obrázku to bude 25% na pvp miny
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, pokud jde o ty amulety občas se objeví v nějaké poukázce. Ale jednak není cílem mít vše hned a na druhou stranu je jasné, že BP jde i nákup. Nicméně nevím v jakém je to stádiu nyní ale i hráči, kteří amulety koupili měli problém, že nedošlo k započítání.
    Nicméně pokud jde o to kladivo zkusil jsem se zeptat uvidíme zdali dostanu nějakou reakci. Vím, že se řešil problém ohledně rychlosti na vyšších mapách z nových trofejí, že hráčům pořádně nefunguje a mám zato, že i o tomto padla zmíňka. Ale je jak píše hráč pod tebou možnost, že tam bude ve funkci nějaká drobnost, která nebyla uvedena a není v popisu tak jako je tomu u jiných trofejí.

    EDIT: Tak jen dodám dle vyjádření to je stejně jako u Jaynina Fregata/Daltonova frageta pod základem PvP area se bere kontaktní mina, voodoo mina, voodoo bomba tudíž půjde o zvýšení poškození.
     
  4. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj ano je to na pvp minu ....a čekal jsem též na první otázku na ty amulety mě se táké nepřipočítávají nevím z jakého důvodu mám pořád 2/3500 a to už jsem jich použil několik a několik získal.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na použití tam nejsou. A pokud jde o nákup balíčky nekupuji tak nevím. Ty 2 co je dal BP v poukázce to započítalo a nepřipisování z nákupu by mělo být již opraveno.