Návrhy Eventy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ..Emkos.., 23/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zaujalo vás to a chtěly by jste mít EVENTY ?

Anketa uzavřena 22/2/15.
  1. Ano, myslím že je to dobrý nápad

    88.1%
  2. Ne, myslím že je to špatný nápad

    11.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj, předem bych se chtěl trochu uvést. Hraji pod nickem ..Emkos.. ,globální amerika 1.
    Účet na seafightu mám již přes 6let, ovšem hrál jsem pouze něco přes první rok a pak začal až minulý rok začátkem prosince. Spoustu věcí se za tu dobu v seafightu zlepšilo , některé dle mě naopak zhoršily ale abych se dostal k věci.. Neustále mi v této hře jakožto dle mého názoru chybí podstatná věc (snad již samozřejmost) jak je to v každé MMO a to „ Denní , týdenní a měsíční EVENTY “ myslím že to není zrovna těžké pro vývojáře BP udělat.

    Např. Denní event. Lehký (splnit 1x za den)
    Týdenní event.. Středně těžký (splnit 1x za týden)
    Měsíční event.. Těžký (splnit 1x za měsíc)

    Každý by dával odměnu .samozřejmě denní něco , týdení víc a měsíční nejvíc.
    Určitě by to vytvořilo úplně jinačí pohled na hru a nikomu z BP by to nic neudělalo.
    Je to dobré jak na zaujetí nových hráčů , tak i na zpestření těch stávajících.
    Je to jen návrh a možná už tady byl.. J

    S pozdravem Emkos
     
    *pinta*701 a *Dr.HOUSE* tohle ocenili.
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    myslím ze to je v celku dobrí napad za mna ano
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    určite nie, máte na to úlohy,ktoré môžete plniť,ak ste ich samozrejme ešte nespravili :) máte bonusové mapy, máte behemot/slnečnu mapu,kraken mapu, máte veľa možností aby ste zarobili perly a pod. a nie to ešte pridávať niejaké ďalšie úlohy
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Taky jsem pro,proti může být jen někdo kdo bud botí nebo toho moc nenahrál.Už asi rok mám v této hře krizi a možná by oživení nebylo na škodu.
     
    *pinta*701, Remiel a kywa tohle ocenili.
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Souhlas s ironmaiden61. Bonusové mapy, sluneční mapa, behemot - tam se sice perly vydělat dají, ale pořád dokola to stejné. Jak ale Sparrowsak[TEC] přišel na to, že se dají perly vydělat na krakenovi, to nechápu. Už jsi krakena někdy dělal? Kolik si vydělal? Já si o krakenovi myslím, že je to úplně zbytečná mapa, kdykoliv tam náhodou skočím, tak tam stejně nikdo není a kraken měl být už dávno zrušen. A, jak píše ironmaiden61, oživení by to chtělo jako sůl.
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    • Zbytečná citace
    Geralt64, hrám už 7 rokov :) a áno prešiel som hodne krakenov, a všeličo iného. a za ďalšie oživenie hry nesúhlasím, a myslím,že väčšina z nás nie

    samozrejme, ak máš/máte nabugované lode, a skoro všetko ful, tak je jasné,že túžite po niečom novom, ale je ešte veľa hráčov, ktorý majú čo robiť,aby boli full... mne osobne chyba ešte polovica talentov spravit,niejaké opevnenia, a mám čo robit aby som zarobil dost peral, a nie ešte robit niejake blbe ulohy,za ktoré dostanem slovenský "prd"
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/15
  7. .ReXoNa.

    .ReXoNa. Pisálek fóra

    Jsem PRO, jinak Sparrowsak kolik ti BugPoint platí, že jim tolik nadržuješ? A jestli hraješ 7 let a máš to co jsi napsal, tak to si těch moc krakenů neudělal kamaráde, píšeš blbosti.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sparrowsak[TEC], vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  9. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Sparrowsak ty jsi nějakej chytrej :DD Nikdo neříkal, že je musíš dělat.. Jestli nechceš oživení téhle stereotyphry, tak můžeš být na krakenu nonstop. Ale ty jsi ten typ kecálka, co pak nakonec bude dělat, že proti tomuto nápadu nic neměl a sám bude ty úkoly dělat nejvíc.

    K návrhu: Kvůli tomu jsem přestal před 3lety hrát, je to furt stejná ..(pakárna). Teď se aspoň snaží o nové druhy eventů, ale zase je opakují, už jsou ohrané. Dobrým zpestřením byl haloween a bossmapa. Ale zase vezměme v úvahu, že nic moc extra by ten event nebyl vzhledem k možnostem BP. Osobně bych chtěl nějaké dobrodrůžo, ne jen bezhlavé bušení do lodiček, třeba plavba za pokladem atd, nějaká story/příběh
     
  10. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    pekne som sa zasmial :D :D :D nie som typ človeka,ktorý cpe do hry peniaze, ktorý tu sedí nonstop a je závislý len na niejakej blbej online hre. áno je pravda že ju hrám, ale i tak si stojím za svojím, a áno hrám 7 rokov, a kraken mapa ma moc nezaujíma,ale taký behemot a pergameny áno :) a je to teraz dobré tak,ako to je
     
  11. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Sparrowsak.. Každý může mít na to svůj názor.. jak já pro tak ty proti.jen tak nějak nechápu proč si proti.. Ty eventy nejsou povinné abys mohl pokračovat v každodenním dělaní behemonta atd. Nebylo by to povinné.tak proč ne? tahle odpověď by mě od tebe spíše zajímala protože si ji sem vlastně nenapsal. Měj se Emkos..
     
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    proste som sa vyjadril aj v ankete, môj hlas je za NIE. :) peknú hru
     
  13. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Nj..od toho ta anketa je.. ale mě by zajímalo proč ne? mě to tak připadá že ty vlastně sám nevíš.. Taky ti přeji pěknou hru. Snad někdy příjdeš i ty s nějakým nápadem.ne jen sabotovat ostatní a nenapsat tady ani důvod :)
     
  14. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Podle hlasování,tady naštěstí moc takových hráčů jak je Sparrowsak není.
     
  15. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    prajem Vám,aby anketa a tak isto aj to čo chcete sa splnilo. ale ja osobne si myslím, že nič takého sa nedožijeme
     
  16. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Sparowsak. bohužel pokud každý dá hlas proti a ani neví proč.tak se toho opravdu nedožijeme.. Nic ve zlém byla to tva svobodná volba..Měj se pěkně. Ahoj
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Sparowsak, pokud se snažíš vydělávat na krakenovi a udělal jsi jich už hodně, tak se potom nediv, že nemáš dost talentů, na krakenovi si na ně určitě nevyděláš. Úkolům říkáš NE, ale třeba je taky jednou budeš chtít dělat. Kdyby byly teď, tak je přece dělat nemusíš. Ale vzhledem k tomu, že BP ze mně udělalo pesimistu, tak s tebou souhlasím v tom, že i když návrh uspěje a bude odeslán na BP, tak se jeho realizace stejně nedožijeme.
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  18. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Nápad na oživení hry je dobrý, je to celkem nuda a podle mě většina hráčů hraje jen ze setrvačnosti, nebo je jí líto času a lodky do které narvali dost peněz, protože co si budeme povídat bez bugů nebo peněz tohle hrát nejde.Na bugery snad už konečně dojde, takže ty peníze zbývají a také kamarádi kteří se tu dali a dají získat. Jak říkám, s Emkosem souhlasím, chtělo by to nějak oživit, ale na druhou stranu mám strach, že krom za "ihned zakoupit", žádné oživení nebude. A když bude, zase hra nebude protože lagmajstři sou neomylní.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    "co si budeme povídat bez bugů nebo peněz tohle hrát nejde" ale dá se to hrát akorát musíš vědět jak
     
  20. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Tak myslím že jsme s Nápadem event uspěli..Doufám že to parta z podpory pošle na centrálu ke zvážení :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.