Elitna vyzbroj piratov

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem alkyboy22, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Zdravim chcem sa opytať, či funguje výzbroj pirátov Šabľa stupeň 3 za perly a pištoľ stupeň 3 tiež nákup za perly. Skúšal som obliecť túto výstroj svojim pirátom in-game útočnú silu mi síce napísalo, že sa zvýšila, ale hodnota pre u pirátov nie napr. mám max. pirátov 550 - keď ich vyzdbrojím šabľou stupeň 2 tak mi vo výstroji ukazuje 550/550, čiže všetci ju majú a adekvátne sa prepočíta aj útočná sila pirátov, ale keď ich vyzbrojím šabľou stupeň 3 v počte 20 ks tak mi ukazuje vo výstroji pirátov len 530/550, ale útočná sila pirátov sa mi navýši. Rovnako je to aj pri pištoli stupeň 3. Teraz neviem, či si môžem pirátov vyzbrojovať týmito komponentmi a či mi pri prepade bude rátať, že je nimi posádka vybavená. Je chyba len v zobrazovaní výzbroje (530/550) ?
    Vďaka za odpoveď.
    S pozdravom
    Alkyboy
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alkyboy22, ano s výstrojí 3 stupně je stále problém, nefunguje tak jak má.
     
  3. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zodpovedané, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.