eliašův ohen

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *štěpánek*, 24/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Může to prosím potvrdit někdo další? Mně se nic nenapíše.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    může to být spojené s přesností zásahu. Na přesnost zásahu (šance na zásah) má vliv plno věcí od opevněné přes talenty, drahokamy a další. Přesnost zásahu je, kolika děly se trefíš, tzn, že pokud máš na lodi 300 děl a nebudeš mít nic na přsnost zásahu tak bude rozptyl tvých ran třeba 5 000 - 6 500. Pokud budeš mít šanci na zásah aspon 100% měl by rozptyl mezi ránami být minimální. Sice to není potvrzené, ale na rakety by to mělo platit taky. Pokud nemáš šanci na zásah některé rakety nejspíš půjdou mimo.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ne ne tím to nebude.http://prntscr.com/r6vnuu
    Je pravda ,že na lodi mám kámen na krytik,ale nic jsem neměnil,dříve raketa zasáhla a ted mimo.

    Jiné rakety zásah.Zkoušel jsem.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je možné, že změnili mechaniku toho NPC a zpomalovačka na něj neplatí. Bylo by dobré, kdyby to potvrdilo nebo vyvrátilo víc hráčů, pak by jsme věděli jestli jde o změnu ve hře nebo o problém na tvém účtu.
     
  6. taky mi to piše mimo :)
     
  7. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    na tom screene si nepoužil eliašov oheň.... ten robí iny efekt ( blesky )
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ale to víš že jsem použil e. ohen. Právě, že ten efekt to nedělá.Na jiném účtě v pohodě, tak jak to má být.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    osobně jsem na Fencerovi zkoušela zpomalovačku a mimo to nešlo takže těžko říct, kde je problém. Pokud to dělá jen na některých účtech tak asi nebudou mít něco co pomáhá aby se raketami trefili pokaždé. Projdi si opevko, talenty atd
     
  10. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak ja som si to dnes skusil a ked som do NPC Kalypso strelil eliasov ohen tak mi to ukazalo ze vas ciel nebol zasiahnuty. Skusil som to asi 10x a vzdy rovnako...Sancu na zasah mam 153a plus 10percent brat v zbrani
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ted právě jsem prošel celé nastavení lodě a nic zásadního jsem nenašel,co by mohlo mít vliv na nezasáhnutí raketou.Nevím tedy ,kde je chyba.Před týdnem to šlapalo normálně. A čeho jsem si všiml nikdo nestřílí najednou tyto rakety,přitom zvyšují na čas DMG.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém se týká pouze některých hráčů a objevuje se náhodně. Je hlášený dále na centrále s žádostí o kontrolu a jeho řešení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.