ELBooster

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych nahlásit chybu ohledně ELB-od 9.4. jsem získal z truhel 3x ELB,dělám svitky a nepřipisuje mi to žádných 100% za eli bodu,cca,4 panny,1 rak,2 kozy,podotýkám,že mám i BZBooster a ten mi bz body 50% připisuje,takže jsem opět pěkně nasjatý protože potřebuji stále eli body a ono za těžce vydřené perly a hledání truhel to nafachá jak má-jsem opravdu zvědaví co mi odpovědní odpoví,jinak vše je samozřejmě v deníku.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, v tomto případě tě prosím napiš na podporu.
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau poseidone,díky napíšu a myslíš si,že by mi mohly dodatečně připsat ty eli body,šetřil jsem si totiž ty svitky na tuhle příležitost kdy dostanu z truhel ELB?:(
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    chyba s ELB již tu popisována byla (byla nahlášena) a dotyčný hráč psal především o chybě v grafice.
    Samozřejmě pokud jsi si jistý že Ti neodpovídá konečný s počátečním stavem eli bodů na herním účtu kontaktuj podporu hry.

    pokud by mě osobně záleželo na elitních bodech, tak bych si opsal počáteční stav např. 500 M ELB a počáteční stav duté munice např. 10M šel udělat svitek Panny, po skončení dal odlog a log do hry, podíval se kolik je elitních bodů za svitek panny a připočítal dutou munici za admirálská děla. Pokud by mě to nesouhlasilo např. 300 K elb za svitek + 150 K za munici, pouze 450 k s elboosterem, kontaktoval bych podporu hry (čísla jsou smyšlená). Ale pokud bych měl za stejný svitek např. 900 K, asi by mě bylo celkem jedno že v deníku nemám u vlny dvounásobek.

    přeji pěkný den
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau mirku,díky za tvuj příspěvek k mému dotazu(stížnosti),vím že jsi hráč co si vše píše ,počítá a kontroluje,já spoléhám spíše na na to co je mi slíbeno,včera jsem se ještě ptal na chatu CM,jestli ty Boostry fungují(prý ano),a holt jsem si to zjistil v deníku a FAQ pozdě,že ELB nefunguje(aspon mi),budu se řídit vaši radou a napíšu na podporu,protože jsem opravdu přišel za tu dobu po tolika svitcích o dost eli bodu.:(
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    za celou Pannu je 300 000 Elitních bodů
    Kolik máš adm. děl a kolik ti to připisuje za jeden svitek panny ?

    pokud máš ještě jeden svitek napiš si ta čísla, jak jsem psal výše a potom mi sem napiš výsledek, pomůže to nejen tobě.

    pěkný den
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau mirku,admi děla nemám jen jsem se podíval na FAQ kolik ja za jakou vlnu eli bodu a porovnal jsem to s výpisem v lodním deníku a tak jsem zjistil,že ELB nefunguje,ale BZbooster který mám taky tak ten mi připisuje těch 50%.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    na 100 % to tedy nevýš, je tedy možné co popisují hráči, v deníku se jim znázorní např. za Pannu celkem 300 000 ELB, ale na herním účtě 600 000 ELB.

    4 x panna 1 200 000 ELB
    1 x rak 750 000 ELB
    2 x kozoroh 800 000 ELB

    celkem od 9.4.2014 jsi tedy dostal 2 750 000 bez boosteru jak píšeš, pokud nemáš 27 elitních lvl, tak jsi si určitě všiml jestli máš za 5 dní cca. 3 nebo 6 M elitních bodů navíc.
    Lépe řečeno, jestli ti chybí do dalšího eli. lvl o 3 M nebo 6 více.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.