Dýňový festival 2016 (31. 10. 2016 - 14. 11. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Jestli si dobře pamatuju, tak jak Revento, tak i Pumkin King šli střílet dutou, takže kdo nebude kupovat dýňovku za perle (pokud nemá perly, tak platebka) nebo v platebce tak má smolíka. Z bezplatné hry se stalo plať nebo se ztrať. Hra i event pro platící hráče.
     
  3. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    No nechci dělat předčasné závěry, ale po přečtení FAQ ani nevím jestli se mám na akci vůbec těšit a věnovat jí svůj čas. Nové designy a společník jsou slabší než z minulého festivalu kdy byl navíc nižší maximální stupeň drahokamů než nyní. Snad bude alespoň co a s čím střílet a nebude to vypadat jako při posledních "akcích" ...
     
    brankovic331KP tohle ocenil(a).
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    no tak jestli to bude jako na betě..:D:D:D..
     
  5. satan193

    satan193 Zelenáč fóra

    tak jestli tuto akci neudelaj nejlepsi co umi tak to uz neni hra ale seafigth :D :)
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Zvláští je, že začátek akce pravidelně oddalují, ale nikdy jí o ten čas neprodlouží.
    Můžete administrátoři u provozovatele zjistit proč? Předem díky.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, akce je prodloužena. Původně měla akce být o několik dní kratší.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Oni jí totiž Remiel prodloužili ještě před začátkem, protože věděli, že budou se spuštěním problémy. Ale snad to, že akci o několik dní prodloužili neznamená, že o několik dní posunou i začátek :) I když to tak skoro vypadá :):)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  9. Red____Cz

    Red____Cz Zelenáč fóra

    omg proč je skoro cela akce jen pro větši levli 6 a viš jak si mam koupit designy nebo společniky??
     
  10. Borec

    Borec Perspektivní autor

    urob si level...
     
  11. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    sprepačenim vam bat celu akciu ked behaju na mori hrači z 100950 hp a 500k wb a strielaju za 200k to je čo zač jakože ...zato chce BP peniaze od hračou ???
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
  12. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    jj,opět chyba,ta samá co byla na betě a lidi z toho maj akorát legraci:cool:..já stejně nikdy nepochopím proč ty ti oslové hrajou když musí podvádět..to mě prostě uniká
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, otázka proč lidé musí používat programy. Když používají programy proč by si nepoužili chybu přeci. Bohužel lidi jsou lidi.
     
  14. Poseidon tá istá otázka, prečo BP nebanuje hráčov ktorí využívajú pogramy a chyby k zvýhodneniu? Hold BP je BP a idem im len o € :p:p
     
  15. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    • Vulgarita
    Protože pak to přeci nemusím hrát..mě uniká ta podstata věci,proč vlastně podvádět,absolutně nic mě to nepřinese,mě prostě nedává smysl proč to pak hrajou když musí podvádět,tj přeci bez logiky...
    Ale když jsem to dneska na té mapě pozoroval pod světlem,napadlo mě jedno jediné slovo...EDIT
    sry,ale to je přesně to,co BP s tou hrou provedla
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/16
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, prosím dle pravidel. Ano tento názor sdílí více lidí, že nemusí hrát, ale jak vidíš bohužel ne všechny.
    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, ono se banuje. Uznávám mohlo by se i více kdo chce podvádět bude podvádět dále i bez peněz po banu. Nicméně co chceš banovat vždyť jsem to slyšel tolikrát nikdo přece nic špatného nedělá nikdo nic nepoužívá tak koho bychom chtěli vlastně banovat že :(
     
  17. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Ahoj takže pokud to dobře chápu tak když nemám level na Infernos kde se dají získat erby tak na skupinovou mapu můžu zapomenout.
     
  18. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Nie, počkaj si na druhú fázu a dostaneš z Dullahana prastary erb a nasledne magicke z minihry
     
  19. Poseidon tak ti poviem, poslať nejakého hráča na Sk/CZ podporu nemá ani zmysel ;) Napr. taký DarkCobra od BGP (GE1), alebo Tomek bývalý moderátor behajú celé dni na botovi a keď sa ich niekto na to spýta tak odpoveď je: BP nám bany dať nemôže lebo majú info kedy bude spustený script na boterov, tak isto ak nejaký hráč dostane ban stačí mať známeho na podpore a dostane UnBann a o tom odbanovaní hráčov cez kontakt na supporte viem svoje a áno dá sa to jeden známy si takto UnBann vybavil ;) tak potom mi povedz ako sa banuje :) už keď by som mal niekoho hlásiť tak to určite neriešim cez našu Sk/CZ podporu, až na pár výnimiek je naša podpora o ničom ale toto téma je o niečom tak Expert a Poseidon k téme :D :D :p
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆→ҚЯΛŦΘ§←☆™ᦒCZE*ᦒ, kontroly provádí pokud vím přímo provozovatel hry. A pokud máš někoho takového komu byl byl z hlediska známosti odebrán příště sním na podporu a může to hlásit dál.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.