Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    11020+500+900=12420 esenci - 1720(ravento) =10700/7(co jsi psal ze mas z truhly)=1528 truhel, kde mám chybu ty chytraku??

    poctem jsem neresil kolik jich mas, ale jak jsi je ziskal, 1528 truhel i na GE3 je moc....

    rozporoval jsem nejen pocet tvych esenci (i kdyz jsi pocet ukazal screenem tak mi ten pocet hlava nebere) ale hlavne tvou lež o vydelavani na dyních...
    takže to ukoncime
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    suhlasim s tym tu by nepomohla ani pravnicka strana :)
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to ne, ale snad pomuze podpora s proverenim tveho uctu
     
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    klidne arrow
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mělo tam být mého účtu ale nevadí
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    cches dat proverit svuj vlastni ucet?co mas za chybu
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ano nechám si ho prověřit, protože bud podvadíš ty a nebo má lod nepracuje jak má
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    staci jen hrat delsi dobu nic vic....nevi nekdo nic o druhe fazi akce ?nejaky neoficialni oznameni
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jestli hrajes rok, nebo 3, nebo hrajes hodinu denně nebo 24 hodin nemá vliv na DMG, podle toho co já vím prostě tvoje lod nemuže davat dmg jaky tvrdiš, takže bud využíváš chyby nebo lžeš a nebo mám chybu na ucte já.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D..ale no tak pánové..v této hře už matematika dávno odešla chlastat do putiky ;)
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    arrow je to možné.. ja keď si nahodím 250 diel dávam 76600 a keďže on má 246 tak to tých 75 k môže dávať.. a nemám full 60 ky na 5 ke..
    a keĎ strieľa s prachom na mape s jeho ostrovom tak mu berie toľko gulí koľko by mu bralo bez prachu keďže ten zvyšuje spotrebu o 10% a ostrov znižuje o 10%

    PS: toľko duší môže mať v pohode... niekoľko hráčov od nás má už cca 10 000 a to nehrávajú 24 hodín.. ak fakt reper hráva tak ako vraví tj pomaly od začiatku akcie bez pauzy tak nevidím dôvod prečo by nemohol mať 12 000 duší
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  12. brankovic331KP

    brankovic331KP Zelenáč fóra

    musim povedat ze AKCIA sa mi paci a davam palec hore :) sice pavucie esencie to je ako podpultovy tovar ale pohoda :) sea fight ma potesil :-()
     
  13. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Piráti!

    Vzhledem k odezvě na Dýňovou slavnost jsme se rozhodli změnit Dýňové krále, a to tak, že mohou být stříleni municí za zlato. Navíc jsme navýšili množství perel, které lze potopením získat, a to v rozmezí 50 až 250 perel. Potopením Dýňového krále máte také 33% šanci na získání dýňové esence!


    Váš Seafight-tým
     
  14. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Dajte radsej pavuciu esenciu do tych kralov... hned sa to bude strielat
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nech tam dajú po 50 z každej a nebude po nich ani pamiatka :D
     
  16. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Ta druhá fáze je dobrej vtip prej krystaly a mojo. Im done :D:D:D
     
  17. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Proč nikde v ofiku nevidím, že by něco dávalo kostěné esence i pod 16. lvl? SI dělají srandu, že jediný způsob jak je sehnat bude jejich úžasná platebka -_- Jestli ano, tak je fakt super mít zbytečně tisíce esencí naspořených na design úplně k ničemu
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Máš si udělat lvl 16 :p je to tvoje věc že teď nebudeš mít mazla :)
     
  19. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    • nevhodný výraz
    A k čemu by mi byl 16 lvl, když beru jenom nějakých 6000 ? Nemělo by to pro mě cenu. Takhle BP dost EDIT se slabšími hráči
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/11/14
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nějak tomu nerozumim, že se zde stále musí někdo hádat, také mě zajímalo kolik střílí 246 děl a neni nic jednoduššího než si to vyzkoušet, se střelným prachem 75k není nic zvláštního na vlastní mapě +- 10% je stále 246 koulí, 2 rány stačí takže spotřeba 492 koulí a cena je polovina takže jsme zase zpět na 246 perlách, +- to bylo na 0, lukas-raper1 má pravdu, klobouk dolu, to že někdo neumí sundat počet děl do skladu a střílet bez střelného prachu je jeho věc, ale někdy se opravdu vyplatí trochu přemýšlet, asi každý si dokáže spočítat, že 326 koulí s fulkou bude hodně v propadu.

    dále zde píšete o truhlách také jsem ráno zkusil 20 minut truhličkovat a sebral 26 truhel, takže spíše záleží na serveru, u nás bych jich byl schopný sebrat za den hodně minimálně 300 určitě.

    pro Milosek771,

    dodržuj prosím pravidla

    pěkný den
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.