Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Pod to bych se podepsal, hlavně pod tu část s nemožností získat kostěné esence pro hráče s levelem menším než 15

    Neustálé brečení malých lodí už mi leze krkem, většinu z těch co jsou teď full to stálo peníze(ano jejich volba) a hlavně času (ti co hrají od začátku můžou vyprávět o tom jak se při neexistenci admirálských děl, svitků naháněla BZtka, a elitní body.....), ale hráč co do hry nevrazil nikdy nic nebo naprosté minimum) prostě a jednoduše nemůže vydělávat na akci to samé jako platící hráč (teď tady prosím nemluvím o boterech, i když dost velká část z nich i přes boty je platícím hráčem).

    Je to jednoduché pokud chcete jezdit F1, nemůžete počítat s tím, že jí budete jezdit se škodovkou a za 0Kč
    (čímž ale neříkám, je že je sea F1)

    i když na druhou stranu by to chtělo zavest vůči "malým" hráčům nějaký typ ochrany, třeba omezení střelby lodí s level 1-10

    1-10 - hráče s tímto levelem by mohl potopit jen s hrač s levelem 1-10, stejne tak by ale hrač s levelem 1-10 nemohl potopit hráče s levelem 11-20
     
    Naposledy upraveno: 12/11/14
    Remiel, NσStress* a AdmSity tohle ocenili.
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    presne tak súhlasim aj s arrowom aj s nostressom.. akcia parádna v prepočte na perly milionové zisky... a s tými malými levelmi ... presne tak arrow aj no stress s tým súhlasím na 100%... to že hráči majú malý lvl je ich voľba a prečo by mali mať s menším lvlom rovnaké zisky ako hráči s vysokým..
     
    Remiel, NσStress* a SANDOKAN*cz* tohle ocenili.
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    každý, kdo tu brečí jak nemohl koupit mazlíka a designy kvůli tomu, že neměl možnost nasbírat ty kostěné esence - to je směšné :-D Je každého volba jestli si ten lvl udělá. Navíc v minulém videu od BP - Seafightu bylo řečeno že Tým začne dělat kroky k tomu aby hráči měli motivaci dělat lvly a aby to mělo nějaký smysl , takže kdo chce lepší odměny udělejte si lvl, nikdo vám nebrání ;-)
     
    Remiel a NσStress* tohle ocenili.
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Moje zisky nejsou tak výrazné jako u kolegů (kromě pondělí kdy jsem byl na moři téměř 21 hodin v kuse, jsem měl možnost hrát tak 2 hoďky denně,a to do toho nepočítám mou nevymáchanou pusinku, díky které mám celkem dost enemy :)) i přesto mám mazla,dizajn z bosse, cca 25 drahokamů (12a13)zvýšenou palubu, mlhavou stěnu, cca 1500 krystalů,500 000 zisk perel+100 truhel na výměnu, nějaké ty předměty(koule jsem většinou vystřílel na enemy) a především kolem 8000 lahváčů(mojo), z těch mi padlo - 5*mojovka, složil jsem 10pan,7střelcu,4kozorohy,2raky ....

    více takových akcí, ale jak už psal Stress tak 1 za 3 měsíce, je to hroznej žrout času, manželka mě stejně jednou zabijeo_O

    k mojo, těch 5 mojovek mi padlo z prvniho 1000 mojo, z dalšich 7000 ani jedna:eek:
     
    Naposledy upraveno: 12/11/14
    Remiel a NσStress* tohle ocenili.
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Taky naprosto souhlasím, bylo to dobře rozděleno co se týká zisků. A přesně nechápu opakovaně brečící hráče, kteří hrají 1x za týden, nebo začali hrát později, že nemají to co ti kteří hrají denně několik hodin od samého začátku a kolikrát si ještě dovolí napsat jak je to nespravedlivé. A co se týká levelů, pokud se hráči rozhodnou používat *** na sluneční mapě, tak a proto lvl nedělají, tak ať jsou aspoň znevýhodněni, když už nejsou potrestáni. A to rozdělení map jak uvádí ☢Arrow☢ je dobrý nápad.
     
  6. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Jenom tak btw: Tak nevím mě loďka střílí 6k mám 13 lvl a k čemu by mi bylo lézt na lvl 20? Neustřílel bych tam nic a s mím základem 200k by mě quintoři sundali jen po cestě u lišty. Ačkoli kdyby BP opravdu dělal každou akci takovou, tak by mi nezbývalo nic jiného než ty pz udělat. Jo a na slunko stejnak nechodím takže v tomhle blok opravdu nemám
     
  7. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    milosek771 no co udělej v opevku a v talentech štíty co ti braní mi sme taky kdysi mivali zaklady necelich 200k a qintor bral 7k a přes platy něco přes 6k mam to tušení a ustříleli jsme je všechno jde
     
  8. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    • doubleposting
    Tak ty budeš jistě správný hujer :D

    co si nemám vymýšlet:cool:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/14
  9. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    taky ti to přijde darku trochu přehnané? musel otevřít aspon 5tisíc truhel, a otevřít takové množství, to by tu musel být celou dobu, furt a hlavně přes den sám, člověk není sám co ty truhle chtěl
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    akce vynikajici ale jedna otazka proc zrovna helouvin je tak vydelecny nemela by byt akce lepsi nez helouvin byt treba vanocni akce nebo uplne nejlepsi narozeniny , proc cekat rok na helouvin aby si konecne lodky trosku vice vydelaly jak munici tak perly ale jinak moc dobra akce skoda ze mam malo casu ale i tak sem spokojenej az na tu vymenu lepsi nez dostat 400k dynovek si udelat 350k voodoo uderu takze to bp trosku nedal ale jen muj nazor
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tie čisla mi nesedia . hram to aj ja par hodin denne .ale 2,7 mega iba V Uderu len z truhličiek to nesedi. aj keby ti davala každa truhla iba V Uder tak si to vypočitajkolko truhiel potrebuješ.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj DarkAngels-CZ,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra,co se týče tvé otázky ani nemá cenu na ní reagovat, když nevíš co píšeš ve svém předešlém příspěvku, je to spíš smutné.

    pro Michala, hraju stejně jako Ty na G4, neměl jsem čas a hrál pouze hodinu denně ráno, za tu 1 hodinu jsem byl schopen otevřít 80 truhel a mám přibližně dohromady 5000 mojo, asi kdybych tady seděl celé dny měl to samé, krom toho se vyplatilo vše hnát přes truhly místo toho, než kupovat munici v černém trhu. A je dost velký rozdíl, dostávat 8461 x Dýňová munice z každé truhly nebo Na mořské mapě jsi našel 42 lahviček Mojo, krom toho bylo mojo za sestřelení NPC.

    všem kterým se akce zadařila, gratuluji a přeju všem plno dalších vydařených akcí a samozřejmě ještě méně chyb a sekání.

    pěkný den
     
  13. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    • zbytečná citace
    jsem hloupý člověk,takže mě to prosím tě napiš co kde píšu

    co se týká těch věcí z truhliček..nejde ani tak o čas,ale o počet
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/14
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj DarkAngels-CZ,

    zační s tím zeleným odkazem, nezabere tě to více jak 5 minut a vyhneme se tomu zbytečnému napomínání.

    pěkný den
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    ne 2.7 m ale 3.1 m a to tak ze 1.6 M natruhlickovane a za 1.5 M nakupene za tie esencie + necelých 3000 pavúčích :) keď sa ti to zdá také nemožné tak skús hrať aj v noci niekedy
     
    Naposledy upraveno: 13/11/14
  16. brankovic331KP

    brankovic331KP Zelenáč fóra

    akcia heloween vysla paradne :) to sa BP podarilo raz za rok asi....palec hore a viac takych akcii hlavne zimna dufam ze bude podobna :)
     
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    předpokládám že perly na truhličky jsi poctivě nasvitkoval a nazbíral z glitzů...;)
     
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Socient aj tych 1,6 mega municie skus preratat z jednej truhlice si mohol mat tak 3500 V uderu, kolko je to klučov?
     
  19. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nechci se pridavat do roztrzky ale ja klice vlastne kupoval furt dokola nestalo me to nic kupil sem 100 dynovku vystrilel do eventu a mel sem zase na 100 a furt dokola zacinal sem z 500k perel skoncil sem s 550k a 64 klicema takze ti co hraly dlouho tak mohly mit daleko vice
     
  20. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    predpokladáš správne.. poznám ho hrám tam kde on a pokiaľ viem nikdy nebotoval...
    a že to nie je možné nazbierať toľko truhiel? ak niekto hrá 28 hodín denne ako on tak to je aj málo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.