Dražby a okamžitý nákup na trhovisku

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Verbeia, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Verbeia

  Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  Dražby a okamžitý nákup na tržišti

  Na hlavní stránce v záložce Tržiště (1) se dostanete do funkce, kdy si můžete buď koupit předměty za perly nebo se je snažit vydražit zároveň s ostatními hráči. Najdete zde členy posádky, plachty, děla výbavu pro přepad a podobně.

  V hlavním okně stránky vidíte obrázek, popis (Detail) a množství předmětu (
  2), které můžete dražit nebo koupit. Množství uvedené u předmětu je jeden balíček. Například u Krystalů je uvedeno 10x to znamená, že pokud vyhrajete dražbu dostanete 10 Krystalů. Pokud někdo vybraný předmět draží, (to znamená že v tu chvíli přihodil nejvíce zlata na daný předmět) bude za "Nejvýše přihazující:" napsaný hráčův herní nick. I když je už u předmětu uveden nějaký nick můžete se pokusit tohoto hráče předražit tím, že vsadíte víc zlata než on. Do okénka "Dát nabídku" (3) můžete napsat částku, kterou chcete do dražby vsadit. Po stlačení tlačítka "Nabídnout" se hned dozvíte jestli Vaše nabídka byla vyšší než hráče, který byl u předmětu uvedený. Pokud byla vyšší, objeví se u předmětu Váš nick. Pokud nebyla zůstane tam nick, který byl uvedený před Vaší dražbou. Pokud nemůžete nebo nechcete čekat můžete si koupit předměty hned za perly. Cena, která je uvedená v okénku "Okamžitý nákup" (4) je za jeden předmět. Po kliknutí na "Koupit" se Vám otevře okno, kde si naklikáte nebo vypíšete počet předmětů, který chcete koupit a potvrdíte nákup. Nad oknem dražby máte lištu se základními měnami (5) takže si lehce můžete zkontrolovat jestli máte dostatek měny na dražbu nebo nákup předmětů.
  Ve spodní části okna dražby (
  6) vidíte za jak dlouho tato dražba skončí. Dražba vždy začíná v celou hodinu a trvá 1h. Pokud si chcete zkontrolovat jak skončila dražba z předešlé už ukončené hodiny můžete si rozkliknout "Vydražené zboží" (7) kde uvidíte přehled výherců.
  O vsazené částce do dražby najdete i záznam v lodním deníku. Pokud dražbu vyhrajete budete mít také záznam o výhře a navíc se Vám vrátí na účet 10% ze vsazené částky. Pokud by jste dražili více předmětů dostanete zpět 10% z každé vsazené částky zvlášť.

  dražba.png


   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.