drahokamy

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Virgio, 16/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Mám dotaz co je lepší mít na palubě formou drahokamů? Kritické poškození nebo šance na zásah?
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud volíš jen mezi těmito dvěma tak jednoznačně šance na zásah. Záleží na tom jaké další kameny máš na lodi a na mazlovi, jaký jsi level jaké vybavení máš atd, ale mezi těmito dvěma je lepší šance na zásah.
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  3. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji jsem level 17 , mám poškození děly 25% a kritické 25%, zásahová body a woodoo body na lodi a na mazlovy také zásahové a woodo.
    je tedy lepší na lodi mít místo kritické 25% ,drahokam s 12,5% šance na zásah?
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  4. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Ahoj.Ve Tvém případě ano..;) A jiné kameny ve skladu nemáš?Chtělo by to prevenci poškozeni:)
     
    Maroš tohle ocenil(a).
  5. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Mám prevence poškození u lodi 25% a u společníka 15,75 % je lepší mít prevenci než zásahové body ( 120000 u lodi a 50000 u společníka ) omlouvám se ale tomuhle bohužel nerozumím co je lepší a co ne ( je spousta drahokamů a já bohužel nevím který je lepší mít ):) tak jestli tomu rozumím správně prevence poškození třeba 25% zn. že utrpím o 25% menší poškození za salvu? A drahokam šance na vyhnutí zásahu prosím o vysvětlení děkuji moc omlouvám se
     
    Naposledy upraveno: 16/2/21
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v určitém momentě je určitě lepší sundat HP a dát obranu. V momentě kdy máš dost vysoké stálé HP. Když si to propočítáš tak HP 120 000 je většinou max na 2 rány dole, ale prevence ti zmenší každou ránu, kterou dostaneš. Taky záleží na tom jestli farmíš nebo i bojuješ, na to bych si udělala třeba dvě předvolby, jednu více do NPC a druhou na hráče a obranu. V obou případech je ale dobré mít, poškození děly, šanci na zásah, kterou potřebuješ na hráče a NPC na mapách 21+, prevence poškození, která snižuje každou salvu, kterou dostaneš, případně šanci na vyhnutí se zásahu, která zvyšuje šanci, že se děla protivníka netrefí.

    Rozdíl mezi prevencí poškození a šancí na vyhnutí se zásahu je:
    Prevence snižuje automaticky salvu, kterou obdržíš (něco platí jen pro NPC něco i pro hráče). Neznamená to, že dostaneš pokaždé stejnou salvu i když do tebe budou střílet různá NPC a různí hráči. Výška rány se bude lišit podle toho jakou šanci na zásah a dmg bude mít NPC nebo určitý hráč. To platí i obráceně. Čím vyšší šanci na zásah budeš mít tím vyšší ránu dáš NPC nebo hráči.
    Šance na zásah 130% - prevence poškození 20%. V tomhle případě je tvoje šance na zásah pouze 110% protože těch 20% odebere hráčova prevence zásahu.
    Šance na vyhnutí se zásahu znamená, že se útočníkova děla nemusí trefit všechna, čím vyšší šance na vyhnutí se, tím méně děl se nemusí trefit.
    Snad jsme to vysvětlila trochu srozumitelně.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj urcite si dej lod poskozeni dely ,sanci na zasah,prevence poskozeni,sanci na vyhnuti zasahu. mazlik to same sance na vyhnuti a prevenci ....
     
  8. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji za odpovědi moc jste mi pomohly.
    A ještě jestli se mohu zeptat na zvýšenou palubu co bych měl postupně podle perel až budu mít budovat a navyšovat? PRACHOVNICE, ASTROLÁB, ZESÍLENÉ AMULETY, PANCEROVY TRUP,DĚLOVÁ RAMPA, UKLIDOVA ČETA, něco už mám ale tohle mi přijde tedy asi nejdůležitější podle toho co jste mi odepsaly minule. To je snad poslední a omlouvám se že obtěžuji.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/21
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je v pořádku klidně se ptej, ale rychlejší to je nejspíš přímo na herním chatu zavoláním CM.
    V opevnění dávej postupně všechno do rychlosti střelby, počtu slotů pro děla, obrany, rychlosti lodě a pak ten zbytek. Takže podle mého je nejlepší tento postup:
    Dělová rampa, Prachovnice, Sklad děl, Astroláb, Zadní ohraničení trupu, Voodoo přízrak a potom doplnovat na co zrovna bude něco do opravy, do posádky na přepad atd. Určitě ale počkej až bude akce na opevnění kdy budou sloty i vylepšení mnohem levnější.
    Pokud má někdo jinou zkušenost klidně mě opravte.
     
  10. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji moc
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight