dodatek ke změně měny

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem riman99*svk*fmf*, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    no nevím proč bych měl kupovat nebo si od někoho přebírat účet, v době kdy jsem ho zkládal jsem bydlel na slovensku, to´t vše, teď bydlím už nějakej čas v čechách a všimnul jsem si u známých, že ten rozdíl cen je vlekej tak se ptám, a je sice krásný že se manuálně změnit nedá ale to není moc odpověď :D podle toho je nějaká šance na změnu :D mám napsat na podporu nebo jak? díky
     
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    riman99*svk*fmf* - podpora Ti nepomôže, jedine payment podpora. Tá si vie zistiť podľa IP adresy kde sa práve nachádzaš, či sa neustále prihlasuješ z IP adresy Českej republiky, kedy si platil zo Slovenska a či už dlhší čas platíš z Českej republiky.

    Taktiež si payment podpora bude overovať, či neprebehli zmeny emailovej adresy, či stále platí na účet jedna a tá istá osoba, aby vylúčila akékoľvek manipulácie s účtom.
     
  3. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    s tím problém nemám :) mail jsem jednou měnil ale to snad není problém :) a IP dá se říct že jsem na 3 stálých IP sdresách, podle toho kde zrovna jsem :D jeslti v práci, doma nebo na dovolené u taty :D s tím bych problém neměl :)
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zodpovedané, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.