doba nabijeni del

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 8/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Mival jsem cas nabijeni del lehce kolem 2 s a ted 3,77s :eek:. Projel jsem vse co zvysuje rychlost nabijeni ,myslim,ze je to v poradku,ale je mozne ,ze neco vyprselo.Je nekde v Bibli kolonka co vse je potreba ke zvyseni rychlosti nabijeni?
    Treba v Bibli maji cas dela Basata kolem 6s. https://prnt.sc/e4joIaPXFepM
    Ale na lodi kdyz kliknu na 1 delo tak je tam +6100.

    Vedel by nekdo co stim?
    Diky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    čas nabíjení závisí na typu děl, jejich stupni, ale i munici, kterou používáš. Nestřílíš náhodou hlubinným výbojem?
    Máme přehled maximálních hodnot pro ledacos, ale rychlost střelby tam není. Zkontroluj si ládovače prachu a případně můžeš na foru v abecedním seznamu zkusit projít akční předměty, boostery a buffy. Zkontroluj si opevko a talenty jestli máš všechno jako dřív.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  3. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Mrkni na ládovače jestli je máš, dost se na to zapomíná :)
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Uz jsem na to prisel. Strilel jsem munici hlubinny vyboj.Ta desne spomaluje strelbu.

    Diky vsem za reakce.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to byla jedna z možností, který jsem ti psala. Často se zapomíná na ládovače a munici hlubinný výboj, protože jako jediná ovlivňuje rychlost střelby.
     
  6. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Sem tu po dlouhé době.Kde se dají koupit ládovači prachu prosím?Děkuji předem za odpověd
     
  7. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Kde se dají koupit ládovači?
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jdi na moři do "nákupního košíku" do záložky "Položky" a nahoře do hledání napiš "ládovač", vyskočí ti.