DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem socient, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Tak po dnešním "supr" updatu mi dmg vyrazne klesl ...
    tyka se to hlavne kritikal hitu a kdyz pouziju prach a tak bych se chtel zeptat jestli to vis nejak propocitat MIREK kolik bych mel strilet ?
    237 del x 60f stupen5 , praskovy roh 6/6 ,talenty na prach 5/5 , talenty na dmg npc 5/5 a to je asi vse co ovplyvnuje dmg ... pri přesnosti 100 % ovšem (mazel,sextant,nalestene hlavne)
    jo a este design 16% a bonus ze svitku take 5%
     
  2. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    BP má chybu bez prachu střílím 7629 s prachem 9250 a 25 procent je 9536 10 % prach + 15% v talentech na prach takže o 286 střílím míň než by jsem měl
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
  3. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    ja s prachem strilim taky o neco min cca o 200 pritom dmg bez prachu mi zustal stejny
     
  4. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Pisálek fóra

    dalsi zpusob jak s nama BP pekne - no vsak vite:) napred hodi upgrade kterej stoji od 500- 800 k perel a najednou hned den na to daji upgrade ze opravili nejakej bug s dmg(jak kdyby nemohli opravit padani lagy hry opravare piraty a ijny) takze v podstate clovek vyhodil 800k perel jen proto aby strilel stejne jako predtim:)
     
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    toto je byznys Bp ,podraz to je ,a pořád jen něco zvou do platebky na vytahovaní prachů z lidí ,když konečně tady lidi dostanou rozum a přestanou sem rvát prachy ,je to k ničemu ,člověk se snaží trochu vyladit lo´d a hned vzápětí mu to usilí Bp zhatí , jsme zvědavej když teda včera opravili chybu s DMG ,jestli taky opravili s tím i ty bonusky ,aby dávali konečnou odměnu ,, je toho mraky co by se sem dalo napsat , ale bohužel to nesouivisí s daným tématem . " DMG "
     
  6. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    Zefyr čteš my myšlenky,800k perel v čudu a dmg stejný :-(.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    s ohledem na hráče, co píší nademnou tu nebudu nic rozvádět, krom toho je na DMG založeno oficiální téma.

    oficiální informace o výpočtu DMG nikdo z teamu nemá, ale protože mě vždy toto zajímalo a netajil jsem se stím a slušně jsi se zeptal tak ti odpovím,

    pokud patříš do první skupiny tak dutou bez SP při 100% úsp. 6588,6 a s SP 7299,6
    pokud patříš zatím do druhé skupiny tak 6920 a SP 7631

    snad jsem zadal všechny hodnoty správně a Ty jsi mi též dal správné hodnoty

    přeji pěkný den
     
    socient tohle ocenil(a).
  8. socient

    socient Komisař fóra

    jo diky - ted strilim od 5958 - 6643 cca bez hlavni tak odchylka je dosti velka a jak myslis do ake skupiny patrim ? vsichni by meli byt rovnaky dmg bez rozdilu, ne ? a jeste chci vedet kolik by to bylo s elitni munici a prachem :)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    ptal jsi se při 100% při naleštěných hlavních, ne na rozsahy, rozsahy bych ti napsal 6000-6600. Ano, doufám že po dokončení skriptu budou všichni hráči střílet bez rozdílů.
    Pokud Ti loď střílí nejvíce 6643 tak tam nemáš jen 60/5 ale 4 admirálská děla, nebo jinou odchylku, kterou nevím.

    pěkný den
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    nemam zadni odchylku ale pokud strilim nadprumerne tak mi to nevadi a 43 bodu me z bidy nevytahne ... jo a jeste s prepoctem elitni munici to nevim jak funguje .... dnes po mne napalil zlata packa 46 k kritikal přes štíty :) je pravda ze ted nemam talenty na obranu a cakam na prohozeni talentu ale i tak mam porad opevneni 28 % + 10 % = 38 % :)
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    musim končit, napíšu to stručně, pokud máš 38 % obranu a on by měl vše na max. střelí do tebe cca. 60K. Možná, že se tu někdo najde, kdo to potvrdí.

    pěkný zbytek dne
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    tému zamykám, prosím presuňte sa do diskusie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.