DMG děl

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem 4darkness, 27/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 4darkness

    4darkness Zelenáč fóra

    Dobrý den, chci se jen zeptat:)- Střílím krakení municí můj dmg je 50k. Chtěl jsem dělat úkoly pro akci a střílel jsem konfetovou munici a dávám stejný dmg jako s krakení municí?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Poškození by mělo být trochu rozdílné už z důvodu, že munice má rozdílné základní poškození. Ale ono záleží i na dalším jako je počet děl o jqká děla jde, voják nastavení lodi atd. Spousta NPC má nastavené určité chování jako je jejich vlastní obrana atd a to se také pak projeví.
     
  3. 4darkness

    4darkness Zelenáč fóra

    No právě, zkoušel jsem střílet na akční lodě krakení municí abych si toověřil a zbylo mi z 50dmg jen 7500dmg, proto se ptám:).
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nepleť si prosím dmg a HP. Tvoje věta "zbylo mi z 50dmg jen 7500dmg" mi moc nedává smysl. Pokud myslíš HP lodě tak žádné akční NPC nemá 50 tisíc HP. Nepleteš si náhodou NPC? Jedno z NPC na které má vyšší dmg krakení munice je vzhledově hodné podobné akčním NPC. Ve vláknu FAQ k akci si najdi názvy akčních lodí a ty střílej.
     
  5. chuchmalec

    chuchmalec Rádoby autor

    Fosforová je na sliedičov/číhalov - nie krakení.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jasně, dík za upozornění, obě jsou zelené takže se mi pletou :D
    i tak si ale nejspíš hráč plete NPC.