dlouhá aktivita

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Serzant, 16/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    Zdravím, chci se vás zeptat jak je to s aktivitou na moři, jsem na nemocenské a žijí sám tak hraji a hraji a často mívám -10 % a více, mohu poprosit po jaké době tohle je a na jakou dobu to je ? ať vím nějaký ten interval kdy to vypnout a kdy to zase zapnout. Díky
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím jestli je nějaká změna, protože tato hodnota se stále mění. Jednou je to bylo 12 poslední snad bylo 16. Ale základní pravidlo je vždy kolik hodin hraješ tolik hodin bys zas neměl hrát.
     
  3. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    hm tak to je super no :D, co já mám pak doma dělat... takže chápu dobře když mě skočí - 10% tak bych to měl třeba na hodinku vypnout a zas mohu hrát ? když tam budu mít -30% tak 3 hodinky nehrát ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano, ale musíš počítat s tím, že budeš moc hrát tu hodinu a naskočí ti opět -10%. Proto je lepší například 10h v kuse hrát a pak 10h nehrát a tak dokola.
     
    Serzant tohle ocenil(a).
  5. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    Dobrá, zkusím to nějak...škoda že to tu vůbec je, člověku to pak brání v hraní ale chápu že je to proti botum ://
     
  6. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Pořid si druhou lod a val nonstop;)
     
  7. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    zas já nerad začínám od začátku, už jsem zvyklí na nějaký standart co se týče rychlosti lodě a střelby :D