Diskusia k novému fóru

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj °°††°°☠H2O☠°°††°°©z, myslím si že většina hráčů si myslí o tom totéž i já patřil mezi ně ale je to jen o zvyku nic nepřehledné tu není chce to jen si zvyknout a častější prohlížení nového fora a bude to bez problémů ;)
     
  2. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Tak konečne to je super toto forum je to lepšie ako bolo hned ako len človek zapne forko už tam je to rospisane paradička :)
     
  3. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak abych řekl sám za sebe, čekal jsem něco trošku lepšího , ale ani totu forum není k zahození.

    Grafické zpracování stránky se mi velice líbí.
    Přehlednost for je tak z 95%


    Ale určitě mi tu chybí nějaké prvky , které sám používám na jednom foru , které jsem vytvořil pro známého a X dalších hráčů na hru , kterou oni hrají.
     
  4. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Enem keby si tam nepisal farebnim zvyraznovacim pismom každu hluposť fasa to taha oči !!!:eek: to je velmi pekne že maš svoj styl tak chod kreslit dakde grafity. a ne tu zneprijemnovat forum
     
    Naposledy upraveno: 3/1/14
  5. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Každý píše jinak a má svůj styl.
     
  6. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Diskusia neaktívna, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.