Desing Spectare

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ◄☺•Mo•No•☺►, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si že by se Desing Spectare měl vrátit do truhel ?

  1. Ano měl

    94.3%
  2. Ne, ať truhly zůstanou jak jsou

    5.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Myslíte si že by se Desing Spectare měl vrátit do truhel ?
     
    Kuky-se-vrací, sewses a JEZUS-CR tohle ocenili.
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    je jasne ze ti co ho nemaj daj at jo a ti co ho maj a chcou si neco dokazat tak daj ze ne ale rozhodne by se vratit mel je to nefer jak k zacinajicim hracum tak i k tem co proste na neho nemely stesti nemusi se vracet do truhel ale at ho daj treba za perly i kdyby 1 000 000 perel mel stat tak ti co ho nemaji urcite si na neho nasetri jenze obavam se ze uz se nikdy nevrati
     
  3. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    ja ho treba mam ale i tak sem dal ano protoze ti co ho uz maji ajakoze ho tam najdou znovu dostanou misto toho perly tusim.
     
  4. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Já jsem dal jednoznačně ano. je rozdíl dostat jeden klíč, či dva klíče.
    aj v té munici a v jiných věcech je to sakra rozdíl ;) ... každej by měl mít v truhlách rovný díl
     
    sewses a MṍRTΣŁ_CZ tohle ocenili.
  5. Zcela správně řečeno mohli by udělat nějakou akci na Spectare
     
  6. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Jednoznačne súhlas..Ved ako tu popisujete vlastne načo by mala začatečnicka lod aj zbierať truhly ked na tom nemôže ani trošku získať,alebo trebárs lod ktorá nan nemala štastie..
     
  7. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Presne Tak ja spectare nemam a chcem ho :(
     
  8. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Prosil bych o vyjádření CM,
    A taktéž bych poprosil BA - aby napsal že drtivá většina hráčů si přeje aby se vrátil zpátky desing Spectare ..
    Děkuji/jeme moc :)
     
  9. Ahoj všem pirátům a pirátkám souhlasím hodně nováčků a nebo i starších hráčů co ten dizajn ještě nemají by ho určitě chtělia myslím že by sme byli všichni rádi kdyby se vrátily do truhel ty staré odměny co tam kdysi byli.:)
     
    METEROIĐ tohle ocenil(a).
  10. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    KinG maš pravdu :)
     
  11. socient

    socient Komisař fóra

    ste sa zblaznili ? stare odmeny tam boli same blbosti a teraz je tam voodo knaz 3 stupen premko , 50 k municie voodo / pozierac a z kazdej truhlici nejaka munka ...
    mohli by dat tie designy s5 a ked ich niekto ma tak by sa mu vratil kluc napriklad ale osobne mi to je jedno akurat co z tadial nemuseli odobrat je truhlicovy dvojnasobok a krystalove pozehnanie ale ta municia to kompenzuje - keby dali raz za cas crystal raiderov ako pred rokmi tak by to bolo super
     
    Naposledy upraveno: 15/12/13
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    osobne mi to je jedno či ho vrátia alebo nie.. ale odmeny nech nechajú také aké sú.. sú omnoho lepšie ako tie pôvodné...
     
  13. Ahoj rád bych věděl včem jsou lepší odměny v truhlách co jsou tam tedka hrál jsi vůbec když tam byli ty staré odměny kdy si mohl získat z truhly hp, křištálový dar, hafo šrapnelové munice a podobně??

    Dneska můžeš získat z truhly jen munici nějaké amulety světlo z tortugy a když máš štěstí tak voodoo kněze 3 stupně tot vše.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/12/13
  14. Ahoj a díky za tvůj souhlas ;)
     

  15. Ahoj nebudu ti brát iluze, ale pokud vím tak munice v truhlách byla i dříve a premko taky jediné co tam nebylo je ten voodoo kněz 3 stupně a ten ještě k tomu funguje jen některým lidem jak tak sleduji, mě třeba funguje ale dle mého názoru byli tenkrát odměny lepší a měli větší objem možností. A hlavně si i uplný začátečník mohl vybrat z truhly dizajn s hp a šrapnelkou a nepotřeboval si dražit velkého bukanýra apod. Ale je to samozřejmě tvůj názor a já ho respektuji.:)
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    niektore truhly boli dobre ine nie a to ked si nasiel krystalovy dar alebo hp s designom a srapnelom tak to bolo stastie a potreboval si na to vela klucov ...
    cez halloween som kupil 200 klucov za 200 k peral a dostal som 3 x po 50 k municie premko na 4 mesiace , vodo knaza a nwm kolko ale mozno aj 350 k - 380 k municie a kedysi za truhle som siel do minusu :D a hpcko kludne dostanes z pergov staciu trosku poglicovat alebo nazbierat pocas akcie cize tak nejak
     
  17. Jasně vše je o štěstí ale dle mého nazoru pro slabší lodky to bylo lepší:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/12/13
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™,

    pokud budeš tímto způsobem odpovídat, budeš zbytečně trestán, nejsi na fóru první den a jistě víš co se může a nemůže, jen bych se zbytečně opakoval a dával Ti sem pravidla fóra, ber to jako upozornění.

    pěkný den
     
  19. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    kliiid :) ...
    @Mirek mohl bych tě poprosit to poslat výše ? díky moc ! :)
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jsem pro návrat designu Spectare do truhel a myslím ,že by se do truhel měl vrátit i křišťálový dar. Krmení je tam na můj vkus naopak trochu moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.