Návrhy Designy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Lamaze20, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste staré designy v platební oblasti?

  1. Ano, balíček třech kusů

    25.0%
  2. Ne, je to zbytečné

    58.3%
  3. Je mi to jedno

    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Hlasování
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Dávam nie z jednoduchého dôvodu, inak tento návrh už bol raz zrealizovaný:

    Ja by som ich uvítal v akciách častejšie ako pirátski vládci, naviac keď ju dajú tak väčšinu z nich už mám.

    Aj keď získal som pár pekných dizajnov ako Predátor, Red Baron, Picasso, Hellhammer, Premožiteľ morského národa, Intenium Platinum, Nerus a Ghost Killiwalis. Myslím že Predátor a premožiteľ morského národa šiel potom vyhrať ešte aj u narodeninovej akcii...

    Mali by pridať viac starých designov z Bokorovho pohára alebo ako kedysi to bývalo na tržnici za perly alebo sa dali aj dražiť za zlato.
     
    Naposledy upraveno: 2/8/16
  3. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Staré desingy dávat do platebky je podle mě blbost. Pak by totiž ztratily tu hodnotu jakou mají a i tak už kolikrát v platebce byly. Daleko lepší je udělat klasicky akci.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Lamaze20, jak již ti odepsali kolegové takový návrh byl předán dále viz sekce Zamknuté návrhy odoslané / neodoslané. Tudíž zamykám. Zároveň i čas od času je realizována akce, kde si hráči mají nějakou šanci tyto designy vystřelit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.