Design Spectare / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 29/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

  2. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Tak to je normálka výsměch ze strany BP . dříve v truhle za 1000 perel ted za 300 000 perel v trhu a do platebky jsem ještě raději nekoukal :D
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    639Kč ))))
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ja si myslim ze je to dobra koupe pro ty co ho nemaji ted nemyslim za sest stovek ale za 300k perel pro ty co nemaj slevu je to dobra cena a i kdy zpredtim byl v truhle tak stejne bez slevy a lepsi lode si stejne na klicich prodelaval tak nevidim duvod cappy kde si prisel za 1000 perel v bedne to je zase jen se slevou a ostrovama a zase si do toho musel investovat aby si ho mel skoro zadara takze pro ty co hrajou bez penez tak 300k perel je dobra cena pro ty co plati realnyma penezama to bude vzdy vysmech ja ho nemit tak ho kupim i za mega perel tod muj nazor
     
  5. Kdy byl v truhlách tak klíče z eventu za 1000 perel 1:1 nebyly a ti co ho maj ho někteří dostali i za více otevřených truhel těch 300k perel je cca. a myslim že to ujde ale měli by ho přesunout spíše k obchodníkovi s lodma a nebo ho dávat na každou akci do trhu (aby ho mohl mít každý hráč i ti noví co začli tak na něj mít nebudou a ti co začnou taky ne ale když se dá na každou akci do trhu bude mit každý možnost ho získat) A BUDE KLID :)
     
    Naposledy upraveno: 29/1/14
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    a v tom černém trhu bude od kdy ?? od půlnoci nebo od 12 zítra ?
     
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    dobrej krok pro hrace by udělaly kdyby ho dali z5 do truhel to uz je pak na samotnem cloveku jake ma stesti na truhly a co v nich nachazi za pekne vecicky ale ja osobne si myslim ze truhly jsou fajn. aspon slabsi lodky meli sanci ziskat design at uz s bonusem do strelby nebo s bonusem do truhel ja osobne mam vsechny z truhel a jsem rad ze je mam proto me prijde nepoctive ze to dali do platebky nebo za 300 k kdyz to bylo drive tak jednoduche najit v truhle.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    cappy nic proti, ale ja sam jsem dizajn z truhly dostal až z 1758 truhly )))
    a kámoš ho nenašel a to otevřel 3200 truhel ))
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Však jak říkam je to o štěstí me by zajímalo kolik už jsem otevřel truhel za tu dobu co hraju skoda ze neni statistika :) jinak ja mam musim zaklepat stesti na truhly :)
     
  10. Amather

    Amather Zelenáč fóra

    ani si nemyslím, jak tu někteří píší, že to je "výhodná" koupě. V truhlách to bylo jen přeci lepší, měli jsme z toho desing + 50k šrapnelek + nějáký bonus, ale toto.. z klíče je aspoň některá odměna a z té odměny si nějákým způsobem dalo vydělat na další klúč a takto dokola a pořád tam bola odměna.. ale toto.. 300k jen za desing, já ho tedy nemám, nestihl jsem ho získat, ale je fakt, že nějaký lucker ho mohl mít klidně za 1,5k perál.. ne za tento výsměch :)
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nie je to žiadny výsmech.. je to optimálna cena za taký design.. všetci by všetko chceli mať automaticky zadarmo.... ako pri akciách.. plačú všetci že sa nedá design získať zadarmo... kedysi za design ktorý nič nedával väčšina hráčov neváhala minúť 150 -200 k elity... a nikto nepindal ako teraz..
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  12. Amather

    Amather Zelenáč fóra

    300k perel a výš, to je optimální cena designu, který dává dmg, hp, voodoo a harpuny..
    a plakat kvoli hře, NIKDY, až tak špatně na tom niesom :p
     
  13. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    už rok tu naříkate že ho chcete z5 ted ho máte a zas naříkate, co čekáte že dostanete od BP něco zadara :) budte rádi že ho ted můžete mít všichni, perly se dají vždy nějak vydělat tak :)
     
    Johny tohle ocenil(a).
  14. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    souhlas, já ho beru, 300k je dobrá cena jen škoda že jsem všecky perly narval do munice a ty do slepýšů ať jsou krystálky, ale měl bych to stihnout v klidu vydělat do pondělka, konečně vyslyšeno a design jde získat...
     
  15. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    a proč pořád v tom černém trhu není ??
     
  17. THE_DEUCE

    THE_DEUCE Zelenáč fóra

    tak kdy bude v černím trhu?
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  19. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    co by si chtel kdyz tu mame preci novej elitni tym:D
     
  20. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    asi se nedočkáme ničeho ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.