Den matek 2017 (12.5.2017 - 15.5.2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Elopsoid

    Elopsoid Pisálek fóra

    No tak zatím to vypadá na akci neakci .
     
  3. Zdá se že se ten patch nějak hodně nepovedl nedokážu se dostat ani na moře :)
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To není akce ke Dni matek, to je výsměch všem matkám.
     
  5. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    náhodou, za mne supr akce, muzu strilet mucholapky a dostavam bz ktere strasne potrebuji a taky dostavam 2 krystaly ! kdyz jih sundam hodne treba udelam u talnet,. takze za mne palec hore a vic takovejh akci. a ty balicky v platebce nádhera
     
  6. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    toto se moc nepovedlo..už jen proto že akční npc (mucholapka) nedává co má
     
  7. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    :DD Chci vedet duvod proc ti chytrolini zas nedali do ČT eli munici ?:DD sak uplne o ničem
     
  8. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    ma to davat krystaly a dava to prd
     
  9. dává to krystaly
     
  10. **Beta**

    **Beta** Zelenáč fóra

    hej dava kazda X-ta a nebľabocte tu o šťasti ked vo FaQ je doslovne napisane
    • Mucholapka vám vynese: Zkušenost na základě procentuálního podílu škod, které jste způsobili. Jeden krystal pro hráče, který způsobil největší poškození je tu zmienka o nejakom pušaku???
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    zminka o strelnem prachu tu neni,ale dava ho....krystaly dava dva
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    O strelnem prachu tam zminka neni, ackoliv proc ne.. ja bych spise privital kdyby tam bylo vice odmen.. 1 amulet agwe 1 triton, klidne i stity.. ale ne ze cely vikend strilis aby si dostaval strelny prach nebo sem tam krystal.. Btw. je tam napsane krystal.. ale 2 krystaly dostane ten co ma nejake ty talenty v legbe :)
     
  13. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    *jakor40 musím ti odporovat. Já talent v Legbě nemám ani jeden a stejně jsem dostal 3 x po 2 krystalech. Je to asi o štěstí ;)
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.