Den Kolumba 2014 (10. 10. 2014 - 14. 10. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 9/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to jako vazne dve akce najednou to sem zvedavy na ten faq
     
  3. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    zajmalo by mne zda nina se bude moct strilet dutou
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kywa,

    v oficiálním oznámení je pouze NPC Kolombus se dá střílet perlovou municí, více informací v součastné době nemáme.

    pěkný den
     
  5. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    dobre ráno a kódy na muníciu budu ci nič nebude ;)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, v případě, že by nějaký oficiální byl určitě zde bude uveden.
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    on oto nebude ukazovat kde pada event uz na zadnej akcii? tvl
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    lukas to je dobre aspon se tam nebude sjizdet tolik hracu za me palec hore ze se to neobjevuje :)
     
  9. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    dakujem admine
     
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    hej ale zas asi nenajdes poriadne eventa hlavne toho columba to ho treba najst ci vystrelit ci co?
     
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    tak asi zase nejaky chybicky,ty mensi lodky jsou jenom za zlato,zadny krystaly ani drahokamy
     
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    korkorán aby si dostal za tie mini loďky niečo iné ako zlato musíš dávať tie ktoré zodpovedajú tvojmu lvlu.. čiže ak máš napr .lvl 16 musíš dávať jedine tie pinty na 16-20 a pod.
     
  13. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    to je mozny,ale ve FAQ o tom neni zminka,ze je to v zavislosti na lvla stezuji si i jini,kteri uz potkali ty ostatni
     
  14. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    davidkriz1 tohle ocenil(a).
  15. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    F.A.Q.

    Jaké odměny získám za zničení těchto NPC?

    Ze Santy Marii získáte krystaly za uštědření nejvyššího poškození nebo smrtícího úderu. Navíc každý, kdo způsobí alespoň 26% celkového poškození, získá 1 krystal. Kořist ze Santy Marii dále zahrnuje drahokamy 2. stupně pro hráče, kteří způsobí alespoň 26% celkového poškození, a k tomu ještě jeden drahokam 2. stupně pro hráče, který uštědří poslední úder a největší škody.
    Niña Vám vynese krystaly v závislosti na způsobeném poškození, dále drahokamy 3. stupně za předpokladu, že jí způsobíte alespoň 26% celkového poškození, a navíc drahokam 3. stupně pro hráče, který uštědří poslední úder a největší škody.
    Pinta Vám vynese krystaly v závislosti na způsobeném poškození, dále drahokamy 4. stupně za předpokladu, že jí způsobíte alespoň 5% celkového poškození, a navíc drahokam 4. stupně pro hráče, který uštědří poslední úder a největší škody.

    Za zničení těchto NPC mimo odpovídající rozsah pirátských levelů (např. 1-5, 6-15 a 16-20) získáte pouze zlato.
     
  16. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Je Kolumbus ziskový?


    Ok Milosek ďakujem za odpoveď :)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/14
  17. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    sory to jsem prehledl
     
  18. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    -tomaslm193- teď jsem dotoho dal asi 10k elity (nevím přesně asi 13k, ale stříleli jsme enemáky, takže asi 10k do eventa, ale bez ztracené lásky ani nevím jestli funguje) a vrátilo se mi 3900p takže pokud to budeš střílet na cechovní mapě, tak by se to mělo vrátit a možná i něco maličkato přivydělat (jsem menší loď). Jinak jako velké - je, že se nepíše kde vyskočil takže akce vcelku o ničem
     
    Naposledy upraveno: 10/10/14
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  19. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Ze Santy Marii získáte krystaly za uštědření nejvyššího poškození nebo smrtícího úderu.

    jako maly lvl ji sutim pres hodinu a prijde mi hodne malo dostat z toho jen 1 krystal..
    hlavne ze v oznameni jsou krystaly napsane v mnoznem cisle..
    kdyz uz konecne neco co muzou strilet zacatecnici proc z toho nemuze byt 10 krystalu za cely..Pro vyssi lvl davate do npc nekolik desitek krystalu a my zacatecnici je nepotrebujeme nebo co?..
     
  20. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Do půlky jsem dal sám a potom ve dvou , odměna:
    2014-10-11 14:52:57Potopil jsi loď Seasoned Columbus.
    2014-10-11 14:52:57Získal jsi 56824 perel.56'824 Perly
    2014-10-11 14:52:57Získal jsi 257143 BZ.
    2014-10-11 14:52:57Získal jsi 40 krystalů
    2014-10-11 14:52:57Získal jsi 40 krystalů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.