Dela

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ˇBarBarosaˇ., 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ˇBarBarosaˇ.

    ˇBarBarosaˇ. Zelenáč fóra

    ako je to mozme ze 1 admiralske delo mi striela z dutou 20 hp a jedno 55 funtove len 17-18 hp???

    predtym to bolo sposobene poskodenymi delami a bol na to opravar ako je to dnes?
     
  2. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    no kdyz pamatujes jeste opravare del tak nechapu tenhle dotaz urcite tedy musis i vedet ze admiralsky dela maji bonus na strelbu s dutou munici:)
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  3. ˇBarBarosaˇ.

    ˇBarBarosaˇ. Zelenáč fóra

    nj ale opravar uz nieje tak hcem vediet preco to je tak kedysi 55 opravena davala 20 hp normalne... to o tom admiralskom som nevedel.
     
  4. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    kdy si sem taky strilel dutyma jen 1 500 :) \ale ted je ted:) mozna si mel 5% do strelby
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "ˇBarBarosaˇ.,

    admirálské dělo má bonus na dutou munici 2 body a elitní munici 5 bodů, bohužel se 55 librové dělo nedá s admirálem srovnávat. Kritika je sice důležitá, ale dutou až o 500 více na jednu ránu je moc u elity je to ještě markantnější.

    pěkný den
     
  6. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Dobrý den.Nechci zakládat nové téma když se to také týká děl i když úplně jinej problém.Lodičku mám slabou, vybavenou pouze 30ti liberníma dělama. Za body z boje sem dostal 2 50ti liberní děla a ihned je dal na loď. Ale žádní změna se nekonala.Vím že na dmg bych to stejně nepoznal, ale poznal bych to tak že by střílely častěji (vím že sou pouze dvě ale občas by vystřelily a to se nekoná) a o něco dříbe bych mohl vystřelit na loď,jako z o něco větsí dálky. to taky ne. Ale koule mi to přitom oděčítá za ty děla. Psal jsem na podporu a tam mě odpálkovaly na fórum. Zkoušel jsem je z lodě přendat na paluby ale beze změny. Díky za radu případně za osvětlení.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mikone, děla v dnešní době nestřílí tak jako tomu bylo dříve ve 2 částech. Ale čas se průměruje a proto se ti to nezdá. Přeji pěknou hru.
     
  8. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Pre ˇBarBarosaˇ ..asi tak rok a pol-dva nazad snižovali poškozeni del..čiže po ich prumnerovali . v tej dobe som strielal 27 elitou a admiralsky delami s prachom 8300,zo všetkym max poškodenim a 55tkami 7800 a padal krytik 10800 , a to podotikam neboli žiadne pridavne paluby ako dnes (eben,slon) ...Velmi dobre si na to pametam lebo sme strielali Drakes Maroderou na krištaly...Tim že BP prumnerovalo pošahalo delam poškozeni aby upravyli podla nich strelbu akorat všetko pokafraly..Dnes musim mat naleštene hlavne aby som strielal 8700...Bez nich 7800..a to mam 130 60librak na 5lvl a admiraly..čiže sa neni čomu čudovat všetko preto aby hrači strelali menej a to všetko pri 247 delach..
     
  9. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahojda.Využiji diskuzi o dělech .Mám takovej nápad,ale raději bych to chtěl u někoho ověřit než se dotoho pustím.CHci si předělat admirály na 60 děla na 5 stupen vylepšení.Na elitní body kašlu mám jich mnoho.Myslím že 60 děla vylepšené na 5 st. budou díky častějším a silnějším krytickým zásahům silnější než admirály,mluvím o obyč.munici.Když sečtu všechny možné + na častější krytický zásah,dělá to nakonec 53%.Což je teoreticky každá 2 rána kryt.zásah.Je jasný že to tak nebude,ale myslím,že ve výsledku by to mohlo vyjít lépe než admirály.Prosím tedy hráče co mají 60 děla na 5 st. jestli to zkoušeli jak to vychází.
    6% v opevnění
    10% žrádlo pro mazlíčky
    6% ve skillech
    20% 60 děla na5ce
    10% vím,že tam ještě něco bylo,ale ted si nemohu vzpomenout :)

    Díky Míra
     
  10. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    sewses a to si mel nabugovany dela ne? me prijde celkem divny ze si s prachem strilel 8300 bez dvou palub coz je 20 del pokud si pamatuju kdyz byli adm dela tak se strilelo kolem 6800 bez prachu a 7600 s prachem pocitam mojovku a kolecko
     
  11. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Poseidone diky,to sem nevedel...Dlouho sem nehral tak me to jen zarazilo co tady je za novinky :-D obcas si prijdu jak v jirikove videni co je vsechno jinak.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*-intruder-*.cz,

    pěkná úvaha a po pravdě jsem zvědav co ti kdo o tom kvalifikovaně odpoví

    6% opevnění "bojové knihy"
    10% zlaté krmivo pro mazlíčky
    6% talenty v základu
    20% děla 60/5
    4% zesílené výbušné koule
    2% knihy

    mě to vychází 48 %, ale možná to někdo ještě doplní - co jsem zapoměl, pokud jde o srovnání s admirály v duté munici, musíš mít vše do kritiky a ještě k tomu 60/3 aby jsi se jim vyrovnal, je dost obtížné mít vše a aby loď střílela každou 2-3 ránu kritiku, opačný poměr 2 bodů mají při kritickém zásahu, ale to je do další diskuze...

    pěkný den

    -komi-
     
  13. sewses

    sewses Perspektivní autor

    • Vulgarita
    kraliček ty si ozaj len rejpak..ne nemal som nabugovane dela..EDIT ..v tej dobe asi sa ani bugovat nedalo alebo sa o tom ani nevedelo..prepač ale si fakt asi lol ..srry ak som tim niekoho poburyl :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/1/14
    ˇBarBarosaˇ. tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, vyvaruj se prosím používání vulgarit viz pravidla ZDE.
     
  15. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ano s těma knihama to je to co jsem nevěděl,když jich dáš 5 zasebou načte se to až na max 10%.Ale jo to celkem drahé s tímto střílet stále :-(
    Co jsi myslel ( ještě k tomu 60/3)?
    Dík za odpověd Míra
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*-intruder-*.cz,

    jak píšeš pokud použiješ 5 knih najednou je maximum 56 %, ale reálné je spíše těch 32%, které je stále, raději používám jiné krmivo.

    pokud jde o děla, je dost složité pochopit pincip děl a pokud si chce být člověk jistý tak zkoušet zkoušet a zkoušet, je to pouze matematika a opravdu funguje, už jsem se dopracoval k přesnosti 1 bodu u různých děl.

    dám Ti pouze malou ukázku, největší DMG s 15 % designem (vše na max) je

    admirálskými děli 7710 bez prachu
    60/0 - 60/5 je to 7196 bez prachu


    nezáleží na vylepšení 60L základní rána je pořád stejná, ale jen na kritiku musíš dorovnávat rozdíl v základu, přes tuto hodnotu se nedostaneš.

    Pozor !!! ale teď píšu maximální ránu ta platí většinou s naleštěnými hlavněmi bez nich je to trochu jinak, je to též jiné se střelným prachem a i admirál má kritický zásah i když je dost málo častý snižuje rozdíl a tím se chci dostat k tomu, že za normálních podmínek je dělo 60/2 stejné jako admirálské a teprve 60/3 je o něco málo lepší, opakuji znava pouze v duté munici.

    pěkný den

    -komi-
     
  17. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Komi moc děkuji.
    Tak že 60/5 jsou určitě lepší díky krytickým zásahům než admirály s dutou municí o to mi šlo.Mít aspon 1 dělo 60/5 testoval bych :)
    Díky Míra
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*-intruder-*.cz,

    nemáš zač, jen aby Tě kritika nezklamala, hodně hráčů co znám používá raději admirály pro jejich stálé DMG, jednoduchý test můžeš vyzkoušet sám, stačí vystřelit 100 ran a spočítat kritické zásahy, pro přesnost opakovat a udělat průměr, pro DMG je nejlepší test -NPC se stejným HP a střílet ho na čas, lepší děla ho zastřelí rychleji, pro přesnější výsledky co nejvíce stejných děl, ale stačí např. 10 x 60/5 a po té to samé s 10 x adm.

    určitě je lepší si to vyzkoušet na svojí lodi než vše předělat a po té zjistit, že je lepší např. mix 1/2 adm a 1/2 60/5.

    hodně štěstí

    -komi-
     
  19. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    JJ máš naprostou pravdu,jak jen půjdou vylepšit 60 děla. 10 jich vyrobím a hned otestuju.Nerad bych tak zásadní věc zvoral :).
    Jen škoda ,že se tu někdo nepodělí se svojí zkušeností.někdo kdo má 60/5 .
    Míra
     
  20. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj intruder když mas 60 Ł na 5 lvl talenty 5/5 opevnění 5/6 mam na mysli bojové knihy krmivo samo zlaté tak ten kritik poznáš je to super co 3 rána kritik. hlavně když pak střílíš elitní municí tak pak je tam vetší DMG než farmářské děla :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.