Columbus 2016 (6. 10. 2015 - 11. 10. 2016 ) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 4/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    No konečně akce i na mapách 21-25
    Bude v černým trhu světelka?
     
  3. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    včera jsi mněl svobodu tak mněl jsi možnost nakoupit.pokud jsi to neudělal maš smolika;)
     
  4. Nibiru

    Nibiru Zelenáč fóra

    no akce jak stehno teda, pár vraků a lodě jsou jen na dvou mapách jednou za půl hodky....klobouk dolu BP zase jste se předvedli v plné kráse
     
    ***ANGELIKA*** a dejdy tohle ocenili.
  5. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    • nevhodný výraz, vulgarita
    takhle nějak bude vypadat i Halloween pokud EDIT :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/10/16
    dejdy tohle ocenil(a).
  6. nirralsvk

    nirralsvk Pisálek fóra

    Aspoň keby napíšu, že je to obmedzené levelovo (2-5 5-8 6-9 9-12 13-20 21-25) alebo ako lebo na spodných mapách su len tie lode s 1m (Kolumbus-Triumf / Klasický Kolumbus) a 5m (Vážny Kokumbus / Vyspelý Kolumbus)
    Kolumbusa Veterána (Ostrielany Kolumbus) som stretol za 6 hodín len 2x (na 9/2 9/3)
    Sezónného Kolumbusa zatiaľ ešte ani jedného...(!)
    Columbus Patriarcha - oznamuje mapy, ale iba 2 a naportuje tam 20-50 lodí...
    La Gallega - za 6 hodín videl iba dvoch... 50M hp ale hrozne hrozne malo a tipujem ze ako minuly rok tak aj tento len od 7/4 mapy vyššie
    Spirit of Columbus - nevidel som ani jedného ani som neskúšal, keď nemám 25 level, ale predpokladám že vyskočí iba 1 / 30 min.
    Santa Maria - tieto lode som duplovane nevidel, ale tipujem ze su to nejaki prisluhovaci z Ducha-Kolumbusa.

    Nielenže lode sa neoplatia za 5 hodín zarobených 50 000 perál, tj. cca 5000 perál / hod. ale hlavne ten spawnrate 1 za 30 minut je VELMI VELMI MALO min. kazdych 5 alebo 10 minút !!
     
    Naposledy upraveno: 9/10/16
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..Míra Vám rád spočítá jak vydělat za hodinu mnohem,mnohem víc..jen vědět jak na to :p..jj santa maria by měla vypadávat jako doprovod,ale někde se asi vloudila chybka..nečekaně
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  8. Nirralsvk keby si čítal to oznámenie poriadne vedel by si, že je tam napísané, čím starší dizajn tým na nižšej mape bude vyskakovať....a čo píšeš vôbec nie je pravda :)) Strieľal som osobne La Gallegu 3x v priebehu pol hodiny (23k, 47k, 32k)...stačí hľadať a nie sa len sťažovať neustále :D :D
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Trucker.cz,

    prosím dle pravidel, najdeš v mém podpisu.

    Ahoj fundarkangels.cz,

    čekal jsem, že se ozveš, nic jiného jsem od tebe ani nečekal.
     
  10. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ maš pravdu že hledat člověk musi jinak to nejde.ale ja osobně jsem na 21+ potkal 3x columbuse a vydělek ..45k perel za 4 hodinký:).to rači dam svitek.dole jsem taký zkoušel,ale jaksi jsem nic nenašel
     
  11. nirralsvk

    nirralsvk Pisálek fóra

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖

    Ešte prosím ťa ale napíš aj server, kde hráš. Príde mi to ako Čína / Japonsko alebo Kórea, tj prázdny server lebo za 30 minút vyskočí na 2 z 12 máp a ty stihneš dostať 23k+32k+47k=92K to si potom dobrý, toľko ani v nočných alebo ranných hodinách (po reštarte) nedostaneš, aspoň nie na MS1 :)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/16
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Kdy budou do eventu implantovány vraky? Případně kolikrát za den, a na kolika mapách se za den objeví?
     
  13. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...Korea:D
     
  14. ĘŁVįŞ

    ĘŁVįŞ Pisálek fóra

    :D:D:D...severní:D
     
  15. nirralsvk

    nirralsvk Pisálek fóra

    Kto by Chcel vedieť aký Kolumbus pláva na ktorej mape, koľko hp a v akom počte, tak tu to je:

    Klasický Kolumbus (Kolumbus Triumph) HP: 1.000.000 Mapy : 2-5 (4x)
    Vyspelý Kolumbus (Vážny Kolumbus) HP: 5.000.000 Mapy : 2-5 (2x) Kolumbus 2012
    Kolumbus Veterán Hp : 10.000.000 Mapy : 5-8 (2x)
    Sezónny Kolumbus (Ostrieľaný Kolumbus) Hp:20.000.000 Mapy : 6-9 (2x) Vyspelý Kolumbus
    Columbus Patriarcha HP: 35.000.000 Mapy : 8/4-12/2 (2x) Dokonalý Kolumbus
    La Gallega Hp: 50.000.000 Mapy : 13/1 - 20 (2x)
    Spirit of Columbus HP: 100.000.000 Mapy: 21-25 (2x)
    Santa Maria (pomocník) HP: 1.000.000 Mapy: 21-25 (5x)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/16
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    2016-10-07 00:27:34
    Získal si 72415 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-10-07 00:27:34
    Získal si 190175 BS (bodov skúsenosti).
    2016-10-07 00:27:34
    Získal si 1 x La Gallega. Dôvod: Korisť

    za cca 100k svetelnej teda celkom profit na mape 15/1
     
  17. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor


    Ahoj, neřekl bychl ze la gallega je az na 7/4 je jen od 15-20 mapy, dale spirit (21-25) ma 100 MG hp, a santa maria vyskoci po sestreleni tohoto eventu, vyskoci cca 3-4 lodky po 1 MG hp :)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, vraky na moři samozřejmě jsou bohužel nemáme informaci o četnosti a jestli je mapové omezení. Nicméně není jich moc musíš hledat jako event.
     
  19. zlobík*

    zlobík* Zelenáč fóra

    Ahoj
    Vraky jsem potkal zatím jen do 5 map.Výše zatím ani jeden(
     
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, díky za odpověď. Po pěti hodinách hry jsem žádný nepotkala Columbuse a nechtěla uvěřit příspěvkům co jsem tu četla, proto jsem se ptala. O Columbusech naštěstí na našem serveru vyskakuje hláška jako u Svobody.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.