CM a sluzba

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ORП!§, 7/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    CM ja si proste rejpnout musim klidne me ukamenujte, ale musim se podelit a je mi to fuk klidne mi tu zruste ucet :D Mam dojem, kdyz BP dalo ten jejich slavny restart na update, tam bylo psany, ze opravy ukoly co nesli, na klientu do ted nejdou dva ukoly na surky 33/1 a 45/1 nefunguji do ted, jsem starsi rocnik, ale musim se smat jak to ty CMka strasne resi, kdyz vim ze se na tu jejich slavnou sluzbu museji lognout 3/4 nenapisou ani pismenko, protoze neni duvod, protoze na globalu nenapise za tu dobu na nasem servru, nikdo nic a opravte me je jestli je to jen tim ze tam vidim zlute napsano ze zdravi piraty a piratky a pak ze se louci cca po 2 hodinach, jestli je to tim ze sem na cechovnim chatu a dostanu ban ze napisu vemena z bp, ze se jen rozjela konverzace , tak sem tam napsal sve, od kdy je toto nadavka, ale ze byly casy kdy se furt urazeli hraci se neresilo, ale co sem zjistil uz je nadavka kdyz oslovim zenu cau kocko, ja uz se nevyznam, me je jasny ze Cmka sou tu od toho, aby hlidali chat a za to maj jiste balicky a jen se ptam nestoupio jim to nejak do hlavy ze jsou zluty? Nekdy ten jejich kopanec fakt nechapu za co a pak se jich optam proc nebo jim zatleskam a divim se co uz resi za proresek :X ze sem napsal vemena z bp :D nebo ta nadavka uz je jen BP
     
    CHUDINKA-CZ a barcamilan tohle ocenili.
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vše je od posouzení CM. Například na internetu najdeš i tebou zmíněné slovo jako urážku. Nicméně pakliže se ti nelíbí trest vždy je tu od toho podpora, která si projde herní chat a případně posoudí jestli byl trest oprávněný či nikoliv. A nicméně je jedno na jakém je to chatu. CM prostě mají určitá pravidla a těmi se řídí.
    Takže případnou stížnost zašli na podporu. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.