CM a jejich arogance

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem rytiř1969, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    Zrovna jsem dostal BAN za nic to že CM Lili mě nemusí chápu ale přenášet osobní spory do hry?jednou jak dobývali ostrov jsem se odvážil dát ID od této CM majitelům ostrova a od té doby mě šrutí no to by ani nevadilo ale dávát BAN z rozmaru to už je na hraně
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  2. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    nmic proti tomu ,ale tady je na hraně všechno ,když se tak na to dívám ,poslední dobou to hraníči spíš se soudní žalobou co si pan majitel a jeho pomocníci vůbec dovolují
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj rytiř1969, pakliže si myslíš, že tvůj BAN byl neoprávněný samozřejmě máš možnost kontaktovat podporu hry s touto skutečností a stěžovat si. Přeji pěknou hru.
     
  4. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Českou podporu ? Tam ti pomůžou,to joo. :D To napiš nekam na papír a hod to do koše,to máš stejný.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...ano česká podpora je prostě česká..švejkovina řízlá patolízalstvím :eek:
     
  6. Tomek

    Tomek Guest

    Ahojte,

    jak zde již psal Poseidon pokud si myslíte, že ban byl neoprávněný pište na podporu. Herní forum neslouží k řešení těchto problémů.

    Zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.