Členstvi v sekajicich ostřích

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem PřemyslOtakarII, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Mužu se zeptat kdo to ma nebo mněl. Co tam je za nabidky jestly se to vyplati?
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Nic v zlom ale miesto zakladania prispevku ked si to najdes na fore v sekcii FAQ tak to mas rychlejsie
     
  3. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Nic ve zlem ale to je prvni co jsem zkoušel nenašel. Tak se ptam tady rychlejší by to určitě a možna i s lepší odpovedi
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

  5. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Jde mi o nabidky v černem trhu
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    najdi si časté dotazy (obecné) - abecední seznam - sekající ostří. Tam najdeš popis včetně slev a na co platí.
     
  7. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    dik. nemam opravneni to tam piše. A stejne tam asi nenajdu co se komu ukazalo v černym trhu.

    mužeš uzavřit
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na čtení fora žádný oprávnění nepotřebuješ. Pokud můžeš založit diskuzi tak můžeš i číst. K čepeli jsou občas nějaké věci navíc, ale pokud jinak nechceš čerpat dalších výhod tak kvůli pár věcem navíc ji kupovat nemá smysl. Pokud ale nemáš premko tak čepel se určitě vyplatí i pro další výhody.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkus to znova. Přehrál jsem odkaz. Trh není závislej většinou na členství. Občas tam je daných jen pár věcí jako nějaký design, raketmistr, ale nic velkého.
     
  10. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    opravdu to tam bylo ,že potřebuji opravneni taky jsem to estě nevydel. Ted už dobry. Jen mne to zajimalo tak jsm se zeptal co tam asi muže byt. Ono za 230 korun asi nemužeš čekat zazraky . Tak bez toho se obejdu. dik
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, kolega to kontrolovala bylo špatně propojené vlákno (občas si forum dělá co chce). Už je to v pořádku a do vlákna se dá bez problémů dostat.
     
  12. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    diky mužeš klidně uzamknout a vymazat
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.