Činský Nový rok (21. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Je vůbec možný získat ten dezen ? střelil jsem už nejméně 70 lodí a ono pořád nic... mě je snad souzeno si ten dezen koupit
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    cau mala rada ten dizajn padne tomu kdo da max dmg teda ak niekto uz ten event strela tak hladam dalsi ja ho takto ziskal na 3ti x 3ti event ... a mala otazka tie ohne co su nove ako raketky sa daju ziskat z npc co dava dizajn ktoreho nejaky dotycny nemuzou ziskat jo ? :)
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    a keby si sa nan vykašlal. Pride dalšia akcia a budeš mat dalši dizajn. keby mal aspon ten design nejake drahokamy ale nema ich a vystrelenie designu je male %.Pre mna je to uzavreta kapitola. V sklade mam desiatky designou ktore mi iba zavadzaju a su nepoužite. raketky som dostal so sameho prveho NPC.
     
  4. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tak uz 75 lodi a dyzajn nikde
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    drake a ake to su raketky kolko uberaju ako rychlo nabiju mozes mi to sem dat ? dik
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    dostal som 4 raketky.nabijaju sa rovnako ako stare raketky ale maju poškodenie 32000
     
  7. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,
    Včera jsem si ten design chtěl vystřílet. Jde to, jen to chce hodně trpělivosti. sestřeleno cca 80 lodí. design spadl samozřejmě až z té poslední. + 9 Raketek.. Sice nemá kámen ale pro mě třeba je to sběratelský kousek ,který jsem chtěl a mohl bezplatně získat :)
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty to střílíš dutou?
     
  9. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    pro většinou dutou ,sem tam i elitní.. ale ze 75% min. dutou samozřejmě s prachem.
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Emkos . Na ktorom hraš serveri a v akej LVL urovni.Lebo na GE1 maš problem sam strelit NPC elitnou municiov na mape 17.1 a nie dutou 80 Lodi
     
  11. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    som na 12/2 a nikde nie je :NPC Lucky Dragon na mapě 12/2: může střílet každý hráč s úrovní 1 - 17. mrhanie casu

    strata casu hrat akciu kde nie je npc lod ktora dava design jak stale a to iste do okola prepadak
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/15
  12. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Design mam.cca za 20 lodi.taktika netouzit po nem) ohen 6ks ale zatim aspon me nefunguje..
     
  13. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    je to jen honicka za preludem,stejne v tom designu nic neni,je to jen obrazek na monitoru...nic to nepridava,jednoduse skoda do toho strilet dutou :)
     
  14. U mě stále nemožné získat ten dezen :-/ za chvilku jich budu mít sestřílených sto, tak doufám, že je na dezen alespoň ta šance 1%
     
  15. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    je to strata casu ho ziskat tento design a kupovat balicky v platobnej oblasti duplom
     
  16. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne osobne sa ani moc nepačia tie činske designy.Peknejšie su klasicke plachetnice a nie tie veslove Galeony
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    zatial 4 raketky a sutim to dutou ale dava to zabrat suti to po mne 2700 zaklad 450k a i tak musim opravovat + npc okolo :)
     
  18. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Arrow..

    Hraju na Glob.Amerika 1 , Level mám 16 tudiž střílím eventové lodě na mapě 12/2. ovšem zde nemám problém pouze na full HP bez štítu sestřelit dutou 3 lodě do opravy. opravdu nevím jak složité a těžké je to na 17 ale na 12/2 v pohodě.
    Ani nevím jaký máš průměrný dmg s dutou ale když už jsi na takovém lvl. tak to nemůže být těžké pro tebe ani tam.

    ..Emkos..
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    praveze na 12ke by som sa citil ako pan keby som mohol ich strelat inac emkos na 12ke su slabsie npc ako na 17 ak sa nemylim na 12ke maju npc 600k hp na 17 maju 800k a dmg asi tiez nebude stejny.... + pocitaj s tym kolko tam je inych npc qvintorov admiralou atd len oni kolko narobia skody i ked admrial pomne suti 750-850 hp a qvintor 1900 + - je to makacka furt v strede mapy to strelat lebo nemas na vyber cakat kym ti lodicka pojde k rohu ..nesutis ju zacne ju sutit niekto iny ...na 12/2 ta nesunda lucia ani almiranto... na 17 skus len 3x qvintor s 1900 hp 4 sianite ci ako sa volaju a je to o necom inom :)+ po tebe suti ta cinska po 2700 a to mam tusim asi max stity co sa len daju mat .... na dostrel sa asi strelat nedaju neviem isto nemam teraz dostrel ale na knizky sa nedaju
     
  20. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    • doubleposting
    j keby som mal na palube 1 miliardu dutej a strielal dutou kritik 8567 tak by som to nestrielal lebo je to strata casu aj tak tento design je zbytocnost

    plus to laguje lag za lagom v kuse natrepu sem tolko akcii ze serwer to nestiha tahat a pada to sakra casto najme ked vyskoci kalypso tak to seka a na 12tky mapy nechodte to strielat skoda dutej municie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.