Chyby Chyby ve hře

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Nic proti tomu ,ale chtěl bych vědět co vůbec opravili ,já to mám rozdrbaný ještě víc než jsem to měl , opraví jedno a rozdrbou dalších 50 věcí , nemá cenu sem nic psát ,koukám , že to je celkem zbytečný , ....
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Nevim jestli je to chyba nebo nějaká změna ve hře ale opravovat lod lze až po nějakých 10sec. poté co na mě přestane někdo utočit. Hraju klienta.
     
  3. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    to je opravdu neskutečný ,co tu programátoři BP předvádí , opraví něco a dalších 50 věcí rozdrbou sklad i boostery jsou mi už jak koukám k ničemu , jelikož tam od slavné poslední synchronizace vůbecnic není , AŤ TO NAPÍŠOU NA PLNOU HUBU , DÍKY ZA FINANCE , ZAVÍRÁME KRÁM , toto se nadá hrát a už vůbec se sem nehodí něco investovat ,kdyby přestali všichni platit ,hned by začali dělat jinak ...
     
    dejdy a *štěpánek* tohle ocenili.
  4. aver

    aver Pisálek fóra

    nevim, jestli je to chyba, ale nemuzu najit vsechny cech v hledani cechu :D docela hustej bordel ve vsem po te jejich posledni snaze neco vylepsit...
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to že 10 vteřin po boji nejde opravit není chyba ale záměr.

    Dále Vás poprosím bez nadávek, urážek a vulgarit. Je to jen hra a urážet tu a nadávat jak to tu někteří předvádí je zbytečné, nic to nevyřeší a svědčí to jen o tom jací jste lidé.
     
  6. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    no krása od posledního restartu se nejde připojit ani přes klijenta ani přes prohlížeč . bravoooooo BP
     
  7. aver

    aver Pisálek fóra

    leo, promin, je to jen hra...to si nch od cesty...je to jen hra...do ktere spousta lidi cpe spoustu penez, a chteji za to adekvatni produkt, ne hnusnej paskvil... ;)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to pořád ale nic nemění na tom, že je to jen hra. Chápu tenhle argument, ale mě určitě nepřesvědčí o tom, že někdo kdo si kupuje věci do hry má právo na někoho posílat granát a být sprostý. to jen svědčí o vyspělosti daného jedince i když si kvůli tomu založil nový účet aby to jeho hlavní účet nepostihlo. To ale není tak jistý :D
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná se pletu, ale jestli je toto reakce na můj příspěvek č. 2 a reakce dalších hráčů se stejným problémem, tak chci upozornit, že jsem neměl na mysli oblíbené designy, ale přednastavení lodě (mám např. boj, úkoly, svitky atd.).
    Pokud jde o něco jiného, tak se omlouvám.
     
  10. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    ano je to jen hra , ale pokud za nějaký produkt zaplatíš , tak máš právo ho užívat a ne stále jen čekat jsetli to zprovozní
     
    aver tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je samozřejmé, že hra by měla jet v pořádku, ale přechod hold nebyl snadný a je spousta chyb, které je potřeba opravit, ale na druhou stranu dochází k opravám spousty věcí i když bohužel restartem se zase další věci rozhasí. Osobně ale prostě hru nějakou dobu nehraju nebo jezdím jen svitky nebo to co funguje, protože vím, že brzy bude plně funkční a do té doby si přece nebudu ničit nervy nad tím co nefunguje :D
     
  12. hami

    hami Perspektivní autor

    Během boje šlo opravovat proto jsme přidali 10 vteřin cooldown. Po bojové akci nepůjde 10 vteřin opravovat.
    raději kdyby začali opravovat věci co jsou potřebe jeto važně hnus truhly nejdou sbírat kameni to neukazuje pořádně na kliknout nejde npc
    ovladani se samo přehazuje hlavni stránka zamrzá kliknu na amulet a nic se nestane to sami vědšinou až na podruhe se dohodi hra pada
    A MUŽU POKRAČOVAT BLBOSTI OPRAVUJI A VYMÝŠLEJI TOJO ALE TO JE ASI VŠE CO DĚLAJI
     
  13. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra


    Hodinky 1 & 2 stratili v tejto hre význam ak toto nechajú kvôli pár ufňukancom čo nedokážu / nevedia bojovať a musia spraviť 10 sek cooldown kvôli tomu..... keby radšej upravili cooldown´s na predmetoch ktoré ho majú skoro 2-násobný mieesto toho dodrbávať hru ešte viac
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cooldown se bude ted upravovat, ale ten nebyl vytvořený kvůli "ufňukancům" ale kvůli tomu, že šlo opravovat během boje, takže dokud bude hráč pod palbou a ještě vteřinu po tom nebude moct opravit.
     
  15. _SKELET_CZ_ACT

    _SKELET_CZ_ACT Zelenáč fóra

    Jde vidět že to pořád nechápeš :) jsou zde lidi co tady cpou prachy tak se jim nediv že takhle reaguji co se týče nadávek .
     
    aver tohle ocenil(a).
  16. Kapitan771-ČR

    Kapitan771-ČR Zelenáč fóra

    Tak tohle je úplny vrchol ... teď jsem se nalogoval, oblíbené designy pryč, chci si je dát zpět a ejhle, nefunguje vůbec žádné menu. Vůbec žádné !!!

    P.S. Tohle není firma Bigpoint, ale "Zkurvil a Dojebal". Jsem už fakt nasraný !!! :mad: Odhlašuji bez jakékoliv činnosti na vodě :(
    P.S.2 V prohlížeči Firefox to nefunguje.
     
    Naposledy upraveno: 8/6/21
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    _SKELET_CZ_ACT chápu to dobře, ale to že si něco koupím neznamená, že se můžu chovat jako hulvát. Námitka se dá napsat i jinak než někam posílat někoho s granátem a v jedné větě vyjmenovat všechna vulgární slova, která čeština i slovenština zná
    Kapitan771-ČR odloguj a naloguj
     
  18. aver

    aver Pisálek fóra

    leo, nahlas ty cechy. dik...kdyz chci vstoupit do cechu, nejsou v seznamu vsechny
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to už je hlášené stačí se podívat do seznamu
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.