Chyby Chyby v preklade

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Verbeia, 26/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Pomôžte nám vylepšiť herný zážitok! Prosím, využite toto vlákno na nahlásenie chybných prekladov, ktoré v hre nájdete.

    Každá nahlásená chyba by mala obsahovať:

    1. Chybné slovo / vetu
    2. Kde nájdeme chybný text (klient, more, platobná oblasť...)
    3. Screenshot prekladu
    Potom, ako nahlásite túto chybu, naši moderátori ju ďalej posunú na opravu do nášho interného programu. Očakávame, že s Vašou pomocou budeme tieto chyby opravovať omnoho rýchlejšie.

    Bigpoint mockrát ďakuje za spoluprácu a praje veľa zábavy v hre!


    Váš SeaFight team
     
    NemoByzmark.cz tohle ocenil(a).
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Tak, když to tu je založené, tak taky něco napíšu

    A) chyba která tu je dost dlouho..jsou to dvě příšery..Octalus..mate to hodně malé lodě co začínaj a nestihnou udělat PZ jen kvůli tomu že oni nevědí že to je ta správná příšera.., osobně si mysliím že není těžké přepsat jméno jedné příšery:)... - MANTIS 0007100 (TL) - Opravené

    B) další věc která tu je NPC Nerus neboli PICASSO.. od doby, kdy byla akce na získání designu Nerus, a to ani nebyl správný název u eventu.., byl to totiž picasso, jsou NPC nerus takhle jmenované..to je to samé, hraje nováček děla pz na 15 lvl, a mám tu nerusy ale nevím kde jezdí.., Tohle si myslím, že taky není obtižné..:) - MANTIS 0007101 (TL)

    Ale nechci slyšet nějaké výmluvy, že členové cechu to ví.. i hráči, ano víme to.. ale proč, takovej zbytečnej překlep tu nechávat?...

    děkuji Ronny:)
     
  3. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    V Strome talentov som našiel takú malú chybičku: Agweho zručnosť > po namierení kurzora sa zobrazí popis, v ktorom čosi chýba ;) Bude to asi "lodník".

    1 talentový bod: Tvůj ????? opravuje o 10% víc zásahových bodů za sekundu.

    [​IMG]

    MANTIS 0009195 (TL)
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    [​IMG]

    někdo se tu překlikl a místo K je tam L - sLupiny


    MANTIS 0009194 (TL)
     
  5. Danxxx007

    Danxxx007 Zelenáč fóra

    Jen informace v pirátské zkoušce lvl 11 je úkol kde se má zničit monstrum Orca. Jen pro informaci monstrum Orca je jak na mapě 11 tak na mapě 1.Samozřejmě na mapě 1 nejde úkol splnit,ale asi by bylo dobré je pojmenovat rozlišně.Jen takový detail.Sice nepodstatný ,ale mám rád ve věcech pořádek :D
    V riešení (TL)
     
  6. Po dnešnom reštarte: http://prntscr.com/b6dttc

    Keď mám dizajn Ponurá Strieborná čepeľ tak v Kajuta - Môj profil sa mi objavuje toto hlásenie - http://prntscr.com/b6dwar
    - pri iných dizajnoch mi to nerobí krvavý zub a ten druhý som neskúšal ale pri kilimatu atď zobrazuje dizajn normálne
    V riešení (TL)
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Táto chyba by mala byť opravená. Prosím o spätnú väzbu.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  9. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    V drtici zelv chybi kameny takze za 1275 kc si koupim jen holy design dekuju za prijemnou nedeli:mad:http://prntscr.com/cdyxtk
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Wнitę†rhino†», design by již aktuálně měl mít při nákupu kameny. Pokud jsi ho koupil bez nich napiš na podporu s žádostí o kontrolu.
     
  11. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    a podpora my kdy odepise az zitra ????????? kdyz mi nehcou odpovedet na kemy ktere mi zmizely ???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/9/16
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Wнitę†rhino†», zanech tu prosím diskuze od toho toto vlákno opravdu není. A určitě není pravda, že ti nechtějí odpovědět jde o to jen vyčkat zajisté ti odpověď dojde.
     
  13. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahojte FM,

    pre bonusovu mapu Gemini stale chyba prehlad vln a koncove odmeny, uz nejaky ten tyzden presiel a nic sa v tejto bonuske v FAQ nezmenilo. Kedze som tuto mapu ked bola v akcii kupil, a tento tyzden som ju dokoncil (konecne :D), spravil som si z nej taky maly prehlad. Prosim FM, (ak je to mozne), o upravu prehladu bonusovej mapy Gemini podla prilozeneho odkazu. Dakujem za pochopenie.

    matofns

    https://prnt.sc/hfmdbb (tu je ten prehlad)

    P.S.: dole doplnam este bonusy za ukoncenie celeho zvitku.

    Iste odmeny:
    201.600 peral
    483.000 elitné body
    142 ocelovych harpun
    25 krystalov

    Mozne odmeny:
    +5 slotov pre zbrane (Gemini Primus) na 14 dni (30% šanca na zisk)
    +5 slotov pre zbrane (Gemini Secundus) na 14 dni (30% šanca na zisk)
    voodoo Booster na 14 dni (20% šanca na zisk)
    nalestene hlavne na 14 dni (20% šanca na zisk)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj matfons, pakliže je to možné pošli prosím daný přehled například v Excellu či v čem jsi ho dělal na podporu oni nám ho předají. Děkuji.
    Nicméně nerad sem pouze kopíruju něco a jsem raději když si to mohu ověřit.
     
  15. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Piratsky baroni...ojojoj
    hned na hlavnej stranke, nie je to sice chyba v preklade ale aj tak...

    Co sa tyka prekladov, casto mam problem najst na fore nieco v slovencine, hlavne teda nejaky nazov eventu alebo npc, ulohy. Pokial na fore tento nazov este nikto nenapisal v slovencine, tak mi ho vyhladavac nenajde.

    Pekny den.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    překlady na hlavní stránce a na moři bohužel neovlivníme, můžeme max nahlásit, ale pokud jde o akci, nemá moc smysl to kvůli pár dnům opravovat )pokud samozřejmě nejde o velkou chybu v překladu).
    Co se týče fóra snažíme se aby tam byly názvy v obou jazycích. Vzhledem k tomu, že obě FM jsme češi, pomáhají nám slovenská CM, která dodávají SK názvy. Už jsme žádali aby názvy předmětů, NPC, příšer a dalších věcí byly v jednom jazyce a to v EN, ale bohužel nám nevyhověli.
    Co konkrétně chybí v SK? Pokud něco najdeš není problém to sem napsat a my to doplníme.