Chyby CHYBY PO AKTUALIZACI MAP COMMONWHEALT

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Monostr, 1/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Zdravim :) napadl mě velmi těžký napád shrnout sem všechny chyby které jsou jak už od zavedení nových map tak po stálé chyby (poprosim hráče fóra aby kdyžtak doplnili co je za chybu, příspěvek podle toho upravím :)
    děkuji,Monostr
    • HLAVNÍ STRÁNKA - Nejde přesunout lodní deník na druhou stránku (výjimečně to jde)
    • VISUÁLNÍ CHYBA - pře sběru masíčka a skoku na krakenovu mapu se vám ukáže 0HP 0VP
    • VISUÁLNÍ CHYBA - při potopení či při seskoku z krakena v době kdy musíte sundat 10 chapadel, vám zůstane tmavá obrazovka. (oprava pouze po F5)
    • VISUÁLNÍ CHYBA - Po potopení krakena se vám ukáže nějký náhodný čas uprostřed v dolní části obrazovky
    • SVĚTLO Z TORTUGY - po rychlém přeskoku či nahození amuletů se odečte světlo, ale všichni vás vidějí
    • ZVÝŠENÉ MNOŽSTVÍ lagů na hře, GOOGLE CHROME hra se zasekne a spadne Flash Player
    • 10-tisekundové intervaly každé 2 minuty kdy hra "zamrzne"
    • HERNÍ MAPA - Nezobrazování boosterů v kolonce Přehled lodě -> Boostery
    • Hodnosti - po dokončení 21lvl se počítá do výpočtu nejspíš nižší číslo za level než jak by mělo, jelikož všem kdo udělali 21lvl klesla hodnost
     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Monostr, jakej náhodnej čas nemohl bys prosím screan? Čas, který se ukáže ve spodní části mapy je čas, který mají hráči na sebrání mas.
     
  3. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Ahoj,
    ukázalo se mi to 2x když se sundal kraken a já se odhlásil tak sem i tam prvně ukázalo 0:00:00 a po F5 nějaké magické 994:568:587:45 no silene :) a furt mi to běželo dokolečka. ted se mi to stalo odpoledne, pomohl (jak tomu říkám já) odhlášení natvrdo :) ale až to tam budu mít tak vyfotim! nezapomenu na to.
    ..
    (Přidáno: NEZOBRAZOVÁNÍ BOOSTERŮ na herní mapě)
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ten čas se mi objevil taky po dostřílení krakena. Ukazovalo mi to přes 1 milion hodin asi 40 minut a normálně se vteřiny a minuty počítaly dál.
     
  5. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    HLAVNÍ STRÁNKA - Nejde přesunout lodní deník na druhou stránku (výjimečně to jde) - Mě to jde vždy.

    • ZVÝŠENÉ MNOŽSTVÍ lagů na hře, GOOGLE CHROME hra se zasekne a spadne Flash Player
    • 10-tisekundové intervaly každé 2 minuty kdy hra "zamrzne" NEVÍM O ČEM MLUVÍŠ :)
     
  6. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Hodnosti - po dokončení 21lvl se počítá do výpočtu nejspíš nižší číslo za level než jak by mělo, jelikož všem kdo udělali 21lvl klesla hodnost
     
  7. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    - V tom případě je pouze problém na GE3 nebo celém megaserveru 2, jelikož načítání trvá velmi dlouho a po časovém intervalu mi to napíše: NEBYLA PŘIJATÁ ŽÁDNÁ DATA.


    mluvím o sekancích které už tuto hru bohužel trápí od doby refactoringu. prostě se ti hra sekne a vlastně nic se neděje :)

    • PŘIDÁNO: Hodnosti - po dokončení 21lvl se počítá do výpočtu nejspíš nižší číslo za level než jak by mělo, jelikož všem kdo udělali 21lvl klesla hodnost(Děkuji @Hugi|CZ| )
     
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ahoj načítání deníku bylo pro mě dokonce nemožné, restart který byl den po updatu mi alespoň zpřístupnil první stránku deníku (tak aspoň něco).. S hodností to bude pravda, jelikož hráči co mají nový level mají lvl 1. A ty boostery mě fakt štvou
     
  9. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    obchodni lode nejsou boostery nejsou
     
  10. Komi13***

    Komi13*** Zelenáč fóra

    přesně nemohu si zkontroovat boostery na mapě moře...
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, zamykám. Případně nehlášené chyby dohlásíme. Prosím pokračujte v oficiální diskuzi, toto vlákno už ztrácí smysl základ autora byl upozornit na chyby, ale už se zde začíná rozjíždět zbytečná diskuze a spam opakování již oznámených problémů zakladatelem vlákna.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.