Chyba s bonusovou mapou

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem socient, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Tak super nielen, že som nedostal 2 x za strelca žiadnu odmenu, ale teraz nejde ani mapa - píše CONGESTION ERROR
     
  2. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    uplne se ta hra sesypala...
     
  3. ahoj všem prosím vás mám problém vím že to není k danému temátu ale jen se chci zeptat proč mi nefunguje opravář stupně 5 předchvilkou jinak mi fungoval do ted??
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Získal jsi 7 x labels_Subscriptions_8 je HP, dostala jsem to teď taky a svoje HP jsem si pamatovala a neměla jsem ho.
    A pokud jste odměnu žádnou nedostali napište na podporu a zkopírujte deník. Včera jsem jí nedostala a dnes mi ji podpora připsala (y).
    Je zbytečné sem psát do diskuze a socient a ☢Arrow☢ asi nebudou chtít hledat odpověď na 50 stranách :(
     
    Naposledy upraveno: 15/5/14
  5. ♥Krystal.cz

    ♥Krystal.cz Zelenáč fóra

    2014-05-15 06:58:35
    Získal jsi 45 x labels_Subscriptions_2 . nevite??
     
  6. ♥Krystal.cz

    ♥Krystal.cz Zelenáč fóra

    ahoj bylo to za raka
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    7 % dmg
     
  8. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    2014-05-15 14:03:00
    Získal jsi 7 x labels_Subscriptions_1 . co to je??? dostala jsem ho ted z panny ale nikde nic nevidim pripsane...:mad::mad::mad::(
     
  9. socient

    socient Komisař fóra

    to je dmg (1.strana)
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nechápu proč ty svitky děláte, když to ty odměny ve většině případů nepřipisuje...a nez BP udělá opravný script tak se asi načekáte, stačí se kouknout jak dlouho jim trva udělat něco s opravařem, to trvá už 3týden.....................
     
  11. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Nezapomente že je tam jen jeden človek který se chrtí o své peníze které inkasoval od platicích hráču a proto si to dělá vše sám proto to to trvá dlouho :)
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.