Chyba nejtrapnější z trapných

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *booo*, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Dneska se lognu na moře a jako obvykle hned někdo zaútočí a ejhle, nejde střílet, kdydyž sem se opravil, zjistil sem, že musím dojet ke střílenému na jedno políčko a potom to jde, tohle už je teda vrchol, nejen, že je to nehratelný kvůli sekání, ještě tohle k tomu. Zkuste mi někdo vysvětli, jak se mám vyvarovat používání sprostých slov?
    Jedinou odpovědí, od cm - ví se o tom, problém vznik při patch day. To si může každej tak strčit za klobouk.

    Další: Pro veškeré moderátory:
    Pokud nechcete číst názory hráčů, proč jen zamykáte vlákna? Zrušte to zrovna celý!
    Tomuhle se říká cenzura a s celým EDIT, si to můžete nechat zarámovat. Všimnul sem si, že pokud je nějaké vlákno kritické, okamžitě ho zamknete a hodíte do archivu - tohle uměli velice dobře za jiného režimu, měli byste se poučit od nich jak se to dělá! S pozdravem Booo
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    presne boo taky sem chtel okomentovat prispevek a koukam ze je zamknuty ale na to sem si uz zvykl a bude hur druha cast se brzo spusti :)
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    když zapneš knížky na dostřel můžeš vystřelit, pak je můžeš vypnout.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*booo*,

    nikdo z teamu hru neopraví, nemáme z funkčností hry nic společného.

    Pokud nebude nikdo psát vulgárně-urážlivě nebudeme muset editovat.

    Témata se zamykají většinou ze dvou důvodů, většinou že jsou dlouhou dobu neaktivní a že se v nich řeší všechny problémy jen né základní dotaz pro který bylo vlákno založeno, viz. druhý příspěvek od Maxtona.

    pro SANDOKAN*cz*

    díky, za věcnou radu

    přeji pěkný den
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nemuzes ty sekane lode jsou sice sekle ale normalne se pohybujou akorat ty to nevidis
     
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    nechci zapínat a vypínat knížky...chci prostě hrát
     
    HΣŁM¥S a ☢Arrow☢ tohle ocenili.
  7. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Nechapem prečo hrate nefunkčnu hru. XD
     
    HΣŁM¥S a ☢Arrow☢ tohle ocenili.
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Pro mirka: nejsi tu jedinej, kdo zamyká vlákna. Jinak psal sem si s cm(ti neměli info) a na podporu sem se ani neobtěžoval, stejně by mě poslali sem (známe to všichni, jak ta naše pomáhá).
    Pro sandokana: knížky sem zkoušel zapnout vypnout, ale ani to mi nefunguje.
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    • Vulgarita
    sa čudujem že to ešte niekdo hra. EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, vyvaruj se prosím používání vulgarity, tou opravdu nic nevyřešíš.
     
  11. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    mna by strasne zaujimalo za co Tý takvaný programatori berú € ked niesu schopný opravit dookola sa opakujuce chyby nepoužijem sproste slovo ale bud to už konečne zruste cele alebo sa konečne zobudte lebo niekto naloži kopu hnoja a dovezie Vám ju priamo do kancelarie možno sa potom ľady pohnu !!!!
     
  12. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    prostě to nehrát a nedávat do toho rál peníze dokud to nespraví. Oni si to možná uvědomí a začnou s tím něco dělat. Prostě jsou to amatéři a chtěly by pomník.
     
  13. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Pořád si dokola stěžujete, tak pište e-maili do německa a nebrečte tady pořád:) že se tím zaobíráte. Já si přehodil talentíky glitzuju si střílim swashe a mám všecko co potřebuji:))).
     
  14. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    To neni možný!!!!! čindál víc tu hru BP ..... Musím dojet až k lodi abych ji mohl střílet to je fakt od BP už trapný tolik peněz do toho lidi narvali a takhle se nám odvěčí s timhle at si jdou někam !!!
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    rony mám dostřel na maximum, stejně to nejde, furt zapínat a vypínak knížky stojí za víš co, udělat patch day a rozhasit to ještě víc, je amaterismus.
     
  16. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    • Vulgarita
    Tak to je opravdu vrchol od rána se to neustále seká a BP s tim nic nedělá?!!!!! TO je už fakt admaterismus !!! 1) hra je nehratelná 2) nejde dostřel(musíš zapínat knížky) 3) lodě mají plachty dole a 1k hp a jezdí jim to skoro stejně a za 4) Jsou BP fakt uplní EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, vyvaruj se prosím používání vulgarit a urážek viz pravidla.
     
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Chápu Poseidone, vulgarita některých tě uráží. Jen mě překvapuje, že na ni reagujete velmi promtně, ale na to zda jste problém se střelbou předali, nebo zda už je v řešení odpověď nikde nevidím. Hraji na Asii
    Předem děkuji za kompetentní odpověď.
    Remiel
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, samozřejmě chyby jsou pravidelně hlášeny co nejdříve jak je to možné, taktéž v pravidelných reportech. Oficiální oznámení povídá o synchronizaci, která by měla problém s NPC opravit, tak nezbývá doufat, že tomu tak bude co nejdříve.
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    prozatimní řešení, vynulovat talentové body, je to nyní zdarma, a v Agweho cestě neobsazovat posledních 5 TB (výhoda střelce) do doby než se to vyřeší.

    neni to oficiální oznámení, ale snad Vám to všem prozatím pomůže

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.