Chtěli byste mazlíčky v truhlách?

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ™Žїђad₤o^, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste mazlíčky v truhlách?

  1. ANO

    32 hlasy(ů)
    91.4%
  2. NE

    3 hlasy(ů)
    8.6%
  3. Je mi to jedno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ™Žїђad₤o^

    ™Žїђad₤o^ Pisálek fóra

    Bylo by hezké, kdyby BP dalo do truhel nějaké mazlíčky s bonusy. Tak hlasujte ...
     
  2. Balтic_SK

    Balтic_SK Zelenáč fóra

    Mame kopec piestoru pre mazličkov a nevyužité, aspoň by sa snažilo viac hráčov o nákup truhličiek doteraz to nemalo velký zmysel vyhadzovať kopec perál za nič. Mohli by znižiť ich cenu.
     
  3. terezkaalukasek

    terezkaalukasek Zelenáč fóra

    mne jako male lodi by se to urcite hodilo :)
     
  4. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    určitě a i designy do truhel :)
     
  5. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Přesně tak, designy by se vrátit měly! Řikali, že je tam vrátí a kde je jím konec?
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nechci byt zase skarohlik ale takove temata a prispevky jsou na nic nove mazlicky nove disajny do truhel nebo vratit ty stare aby slabsi lodky mely sanci je ziskat ? a na co mam tolik mazliku ze stejne pouzivam ten nejlepsi anebo je musim prehazovat podle potreby ale pouzivam jen 2 ktere menim takze by byly akorat do sbirky stejne tak disajny pokud nema nejlepsi bonusy jen se mi na nem prasi a akce na nove mazliky a designy mate plno staci si vybrat nebo pockat neco nasetrit a pak si ho vystrilet pro me zbytecne
     
  7. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    přesně tak, taky mám plno mazlíků a používám jen jednoho a nebuďte naivní BP by nikdy nedalo nějaké dobré mazlíky do truhel, když tam byli tak byli bez výhod....
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    podle mého názoru zbytečnost, obsah truhel je občas komický, ale to je riziko nákupu, klíčů, pokud chce někdo levněji na kupovat klíče, ať si koupí slevu, prémko atd. Už konečně pochopte, že se jedná o komerční záležitost!
     
  9. maaasthed

    maaasthed Zelenáč fóra

    hlavne jim tam neposilejte €! je celoserverový prostest -> neplatit €!
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nedostatočný počet hlasov v stanovenú dobu.

    Návrh sa zamyká a presúva do archívu bez odoslania RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.