chat

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem kacenka1986, 17/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ahoj po roce mozna dele sem se prihlasila na ucet a nejde mi v hernim okne chat, ani v konfiguratoru, proste nikde neni, on se chat zrusil?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o problému s chatem víme, je to hlášené na centrále. Některým hráčům občas okno zmizí a po nějaké době se zase objeví.
     
  3. Nebesak

    Nebesak Zelenáč fóra

    Ahoj mam problem nemam chat chtel sem se pozdravit hračum a najit klan dokere bych zašel diky ,..
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problém s chatem průběžně přetrvává. Některým hráčům zmizí a po pár hodinách znovu naskočí. Je to hlášené na centrále.
     
  5. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Ahoj už delší dobu mám problém s chatem píše to: Systém: Authorization failed! nepomáhá nic reset v konfiguraci vícenásobná F5, může někdo pomoct nebo má více lidí stejný problém??? Díky
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkus napsat na herní podporu a poslat jim tvojí IP adresu.
     
  7. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    ok díky zkusím
     
  8. Camrda

    Camrda Zelenáč fóra

    dobrý den ,prosím nejde mně už měsíc a týden chat a také netuším co je se sezonou??? už nemam tucha co dělat .
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže za prvé nevím co by mělo být se sezónou sezóna jasně snad vypisuje, že neprobíhá. A pokud jde o ten chat jestliže vidíš okno herního chatu a píše ti to něco jako autentication failed tak zkus poslat na herní podporu IP adresu.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.