Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Totální propadák, akce jen pro ty co do toho sypou eura. Pro slabé loďky nehratelné. Jak má slabá lodička na dvojkové mapě ustřílet NPC s 5-ti miliony nebo s 10-ti miliony HP. To musel vymyslet opravdu inteligent.
     
    -_-*Dr.Blood*-_- tohle ocenil(a).
  2. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    akce na *****:):D
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    "Ahoj ΩL*U*C*A*SΏ,

    podle mě cena klíče neni problém, spíše co s municí, když nejde protočit za perly a tak stále dokola."


    Mirku domnívám se jako většina zde, že pokud dají pětinásobnou cenu klíče, měli by dát i pětinásobnou odměnu do truhel.
    Pro nás co máme miliony perel to problém opravdu není, ale pro hráče, pro které je 50 000 perel jmění, to problém je.

    Akce na nic pro hráče, skvělá akce pro provozovatele.
     
  4. athena79

    athena79 Zelenáč fóra

    ta akce je na nic :(
     
  5. gabaee~cz

    gabaee~cz Zelenáč fóra

    Akce na nic pošlete výše
     
  6. §*mejbl*§

    §*mejbl*§ Zelenáč fóra

    tato akce stojí za zlámanou grešli,horší to být nemůže
     
  7. O2tu

    O2tu Stálice fóra

  8. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Toto je vrchol už.! Prej akce roku Hahaha spíš nejhorší akce roku?:-_-
     
  9. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Ukoncete tenhle paskvil a dejte radeji svobodu na tyden a bude se dat aspon neco vydelat.Nechapu proc vymysli Bp tak slozite a nepromyslene akce,ktere dokazou hrace akorad tak vytocit.Vratte se ke staremu sea,kde se dal strilet event dutou a dal se vystrelit desing treba naposledni ranu a dmg a ne tyhle paskvili,ktere stejne ani poradne nefungujou.
     
    CZ_isostar_CZ a -_-*Dr.Blood*-_- tohle ocenili.
  10. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Získal jsi 2 x Amulet Ogoun . Z vraku?? Jako fakt? Když je svoboda tak tam jich je 10.
    Nedoporučuju dělat akci.:)) Jen utratíte všecny věci a nic z toho.!:)))
    Aspon když je Svoboda tak z vraku padají děla tady len 1 krystal.1kamen uplne na nic a agwe malo jak hov**

    a jeste něco! Jak je možne že dam do eventu cca 8k elity a nedostanu nic? Ani bz nic Jak je to možny?! Neni to drzost už'??
     
  11. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Akcia je na nič, cena výbušnej munky je pre mňa ako hráča, ktorý neinvestuje veľmi výhodná lebo na behe tie perly určite zarobím.
     
  12. -ModryBaron-

    -ModryBaron- Pisálek fóra

  13. Madship

    Madship Zelenáč fóra

    Ved sa uz uvedomte tato hra nie je pre tych co si to chcu uzit ale pre tych co chcu platit.
    Prestante nariekat ze nafigu akcia, nadavat na CM a neviem na koho este. Bola to vasa volba hrat tuto hru. Prijali ste podmienky hry (podla mna bez precitania obchodnik podmienok, ze nic nevlastnite) ake su dane. Nikto vas tu nenuti byt. A ak nemate zaujem platit tak tato hra zerie volneho casu z real zivota. Ked fakt mate zaujem o zabavu aby ste sa dobre citili kupte si hernu konzolu, PC a hrajte doma sam, s kamaratmi alebo s rodinou.
     
  14. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Akce jak kdyby nebyl.:) Zrovna to vypneto a ty madschip ty rači nepiš.:D
     
  15. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

  16. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Joo taky sem šel v 5 ráno tam a do pul 9 to neslo.:)
     
  17. Ocean_Storm

    Ocean_Storm Pisálek fóra

    BP udelej te stim neco je to hruza
     
  18. abNormal-_-Toba©

    abNormal-_-Toba© Zelenáč fóra

    To má byť všetkých 15 dní akcie takto nudných a nevýhodných?
     
  19. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    • doubleposting
    no co admini urobia nieco s akciou:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    lebo som minul 300 000 perlal a nic nemam stoho tak to by ste sa mohly vyjadrit ci sa nieco deje alebo len strata peral a event palec dolu bude:mad::mad::mad::mad::mad::(:eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/15
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    názory hráčů přeposlány výše, jsem rád že nemusím nyní nikoho napomínat a společně doufejme, že dojde ke změně více pro to udělat nemůžeme.

    Remiel souhlasím, že pro někoho je 5000 perel hodně a raději by otevřel 5 x 1000, ale pokud se nepletu při akcích dostávám většinou 2000 -3000 munice a pokud mám štěstí tak extra někdy bylo cca. 14 000, hlavně jsem vždy dostával hodně výbavy, nyní mi to vychází trochu jinak, ale otevřel jsem jen 23 truhel z toho nejde dělat závěry.

    jen pro info

    23 klíčů ... 115 000 perel

    pouze jednou jsem dostal 12 agwe amuletů ... 417 perel jeden amulet .. nic moc

    22 x jsem dostal munici

    Získal jsi 14256 x Dýňová munice .... 35 perel za 100 koulí
    Získal jsi 14403 x Sněhová munice .... 35 perel za 100 koulí
    Získal jsi 8128 x Munice „Lamač srdcí“ .... 62 perel za 100 koulí
    Získal jsi 11907 x Protipancéřová munice .... 42 perel za 100 koulí

    toto se mi stále opakovalo, zatím si munici nechávám, nevím do čeho bych jí zužitkoval, cena je podle mě rozumná a bohužel mám rezervu ještě 5%, mohlo by to být ještě o trochu lepší, kdo má full na sběr.

    Ahoj _-mdmd72-_,
    prosím dle pravidel

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.