Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Discussion in 'Uživatelský koutek' started by Leo., Aug 17, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Uklidněte se už konečně...pořad jen nařikate...jestli se vam to nelibi tak běžte hrat něco jiného.
     
  2. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ted by bylo v hod kdyby BP dalo nejake info ne !!
     
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    akce jak ma byt :)
     
  4. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    chlapy som tam sice mam pod menom nejake sakra dlhe cislo ale ide to
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

  6. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    me to konci na 42% safra
     
  7. dejmsak

    dejmsak Zelenáč fóra

    de moře ale akce ne pokud nejsem slepí
     
  8. Ocean_Storm

    Ocean_Storm Pisálek fóra

    Takze ID pod jmenem vynulovaly ligu akce posunuta,skvele BP mate ode me palec nahoru ..
     
  9. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    už proběhnul i reset ligi :D
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    na jakem serveru to jde pac g3 nn
     
  11. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    zase nesklamali..palec hore
     
  12. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Joo hlavně že platebka ide jak ma !!:DDD Lool
     
  13. mefistofelesCZ_CSA

    mefistofelesCZ_CSA Zelenáč fóra

    Tak ví co je pro ně priorita že ano :D :D
     
  14. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    nepoznáš svoje ID?
     
  15. Ocean_Storm

    Ocean_Storm Pisálek fóra

    5k perel-1 akcni klic to neni mozny ...
     
    PatrisCz likes this.
  16. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Nevím jak vám, ale mě nic nereaguje :D Teď se dokonce nemohu ani přihlásit :)
    10 bodů pro Nebelvír!! (y)
     
  17. -*General*-

    -*General*- Pisálek fóra

    tie truhlice budu mať cennejšie odmeny 5nasobné
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no ok :D BP len potvrdzuje svoju povesť.. NIČ NESPRAVIA DOBRE ...
     
  19. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    • Urážky provozovatele
    EDIT munice koupit nejde ani hlavni stranka taky mapane ne ad jdou fakt už někam
     
    Last edited by moderator: Aug 18, 2015
    CooL-NoStress™ likes this.
  20. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Cena klíčů i nevadí, aspon nebudu muset hledat tolik truhel.

    ALE ASPOŇ KDYBY TO FUNGOVALO!
     
Thread Status:
Not open for further replies.