Cesta do jámy lvové 2016 (18. 8. 2016 - 30. 8. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No vida, tak už je to rok, co mi BP dluží ohnivé bouře za tuto akci :p Samozřejmě ne jen mně, i dalším hráčům. Já jen doufám, že tentokrát se děla za denní žebříčky budou připisovat, ne jako minule :):)
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  3. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    bolo by pekne od vas keby ste cierny trh otvorili aspon :) či chcem vela ?
     
  4. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    a dali 120k perel jako minulý rok ne jen 40k
     
  5. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Len nech ostane čierny trh zavretý :D mali ste si kúpiť svetelnú včera :p
     
    slavista81 tohle ocenil(a).
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Docela bych ocenil (a asi ne jen já), kdyby mi na minihrách běžel normální čas a neobjevovalo se tam nějaké nesmyslné číslo!
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  7. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    bych byl rád kdyby opravili chyby v té akci a dali konpenzaci :D
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    Táto akcia je dúfam iba žart.

    Odhliadnúc od toho, že Čierny trh nešiel skoro celú hodinu, tak v truhličkách a v harpunovačke to dáva fosforku, ktoru do minihier ani na žiadnu inú loď nevyužijem. Takže jedina možnosť je ju kupit na ČT za 50 perál, pri akcii Sloboda býva za 40p a cez HH/MHH ide kúpiť aj za 30p.

    Akčné úlohy som tam mal iba 2 : prejsť 1 z minihier a ešte skupinovú mapu a to je všetko. (Tento zadávateľ pre teba nemá úlohy)

    Bol som na jednej minihre s tou sviňou, tá sa mi tam ani neukazovala takze som musel to poradie bjorgoldov hadat dal som poradie 4 co som si zapisal a ako 5-teho som vyskusal 4 farby a ani jedno nebolo spravne ??!!

    Skupinova mapa dava 40.000 perál, min. rok 120.000 pritom hp a dmg zostalo zachované (ak nie teraz menšie). Žiadne iné lode perly nedávajú a aby som sa dostal na skupinovu mapu musim prejst 3 minihry na co miniem min. 60K svetelky + municiu na prastare erby z dalsich lodi ==) totalna strata.

    Truhličky minuly rok nadhera aj ked kluc stal 5x tolko ale v 9 z 10 truhlach, tj takmer v kazdej truhle bola municia, teraz skoro nic.

    Takže jediné čo sa dá urobiť prejsť každú minihru 1-2x urobiť najlepší čas a znova vypnúť hru, lebo táto akcia nič neponúka !!
    (kvoli odmenam z rebricku aspon par dusi zadarmo, rychlopalne dela vyhraju aj tak iba ti co maju ligove bonusy este do 23.8. + korunku z bokora a kralovny).

    Ďakujeme za skvelú akciu - hodnotenie na stupnici od 1 do 10 - 0.5 :) (=5%)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  9. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    tohle se dalo čekat
     
  10. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    s restartem jdete do haje! nejde konfigurovat mapa a nejde ani rolovat . jeste ze tu pres vikend nebudu . jak pise socient udelat mapu na cas a odlogovat. perel clovek nevidela takze akce nema vyznam . nazdar
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    socient.tak to musim s Tebou souhlasit.naprostej propadak tato akce
     
  12. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Dobře věděli, proč přidat vraky do akce. Protože je to jediná věc, která se v tomto eventu dá dělat. Alespoň z pohledu průměrného hráče, který nemá v plánu investovat statisíce perel.
     
  13. Borec

    Borec Perspektivní autor

    dohadovat sa tu by bolo zvytocne no moje hodnotenie akcie je 8 z 10 = 80%:D maximalne by som to aj s extremnym kritizovanim ohodnotil na 7 z 10 pre mna je akcia super
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    Ešte mi povedz, že dokážeš na tejto akcii zarobiť perly nech sa zasmejem :)

    Čo sa oplatí sú možno truhly a to je asi tak všetko ale oproti minulému roku si myslím že sú o dosť horšie a hlavne o ne na mori ani nezakopneš (hrozne málo) tak neviem kde berieš tých 80% ...

    Ešte sa oplatia asi aj úlohy no tie som nemal možnosť ani zobrať ale co som pocul tak dohromady 40K perál a okolo 150 žiariacich duší. (fakt veľa xD)

    A tie rebricky fajn pre tych co maju nabotovane bonusy lig a o 20-15-10-5 diel viac maju znacnu vyhodu aspon prvych 5 dni , posledny tyzden uz nie.

    Najväčším paradoxom je že na GE3 majú na čiernom trhu voodo delá za 3000/3000 duší ale na inych serveroch nie :D
     
  15. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Socient,nevim jake ukoly mysliš.ale ja jsem je udělal a žadna odměna v podobě perel tam nebyla
     
  16. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    z mého pohledu tomuto se ani akce říkat nedá..3bossové napaplaní do jedné nesmyslné akce a ještě nepromyšlené a kvůli čemu? pro pár duší a mizerný obnos a ještě ktomu lodě na mapách které nikdo nestřílí protože vystřílet hromadu elity do 5 megové lodě a dostat par duší to už je ubohý,protože už chci vidět kdo bude střílet 5mega dutou když nejde ani na dostřel..za mě nuda nuda ááá nuda..me hodnocení toho čemu říkají akce 3/10 takže bud svitek a ignorovat tuto tzv akci nebo to ani nezapínat
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    Za čo dávaš 3 body ? :D
    Perly zarobiť nejdú, duše horko-ťažko z úloh pretože málokto ich mal všetkých 5, vacsina iba 2.
    Z Minihier ich zas tolko nie je, navyše ak si to prepocitas tak si v dost velkej strate.
    Jediné + ten rebríček a malé + truhličky. Takže 1/10 (10%) po velmi dlhom premyslani :)
     
  18. zlobík*

    zlobík* Zelenáč fóra

    Za mě teda dobrý,aspon truhličky super.Dostat za 1000 perel kolem 10 k elitní munice je paráda .13 krystalů také není špatné.Možná na této akci nevydělám perly,ale hned jak bude třeba svoboda ,tak se to vrátí.
    2016-08-18 15:50:22
    You received 10950 x Flare ammunition.
    2016-08-18 15:49:31
    You received 13 crystal(s).
    2016-08-18 15:41:12
    You received 9473 x Shell Shock ammunition.
    Toto za 3k perel ,no není to špatný né )
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    cela tato akce stoji za velke ..... BP je banda podvodniku hra jede snad mozna na 50 procent nedelejte akce a dejte ji konecne do púořadku
     
  20. -Crom.CZ-

    -Crom.CZ- Pisálek fóra

    Kazda online hra dava v teto dobe kazdy den hracum vouchery a porada bombasticke akce,protoze ve stredu zacal v Koline/nad Rynem Gamescom,tak se chteji blisknout,ale tady ta akce je hruza,o nejakych voucherech si muzeme jen nechat zdat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.