Česká podpora

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem HΣŁM¥S, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s návrhy?

  1. Rozhodně ANO!

    3 hlasy(ů)
    100.0%
  2. Nechal/a bych to tak, jak je doteď!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Je mi to jedno!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Rozhodně NE!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Zdravím,

    mám takový návrh na zrušení české podpory. Sedí tam několik lidí, jejichž náplní práce je pouze přeposílání (kopírování) automatických odpovědí! Kdyby vlezli na účet a chybu si podrobně prohlédli a vyřešili, popřípadě odškodnili. Ale takto tam jsou celkem zbytečně. Zkopírovat automatickou zprávu a odeslat umí i retardovanej lachtan.

    Dnes jsem napsal na podporu, ohledně včerejší chyby, kdy jsem byl na moři s 0 HP a nemohl jsem ani hýbat lodí, ani střílet, nic. Poslal jsem i video. Přišla mi pouze automaticky vygenerovaná odpověď, jako téměř při každém kontaktování podpory:


    EDIT

    Zde už je vidět ta logika, kdy oni mě odškodní a budu o tom informován na herním fóru? Už vidím to oficiální oznámení, že hráč HΣŁM¥S bude odškodněn! o_O

    Tato zpráva mi přišla již po několikáté, ať už jsem psal ohledně nefungujícího moře, chyby ve hře, nefungujícího předmětu atd...

    Nicméně další automatická zpráva se odesílá v případě, kdy se např. seká moře
    :


    EDIT

    Dle mého je toto naprosto zbytečné...

    Mám tedy návrh na zrušení podpory hry a případné potřebné řešení konat rovnou s TeamLeadrem na fóru!

    x

    Nebo ať se podpora vzpamatuje a odpovídá individuálně a problémy řeší a neodkazuje na herní fórum.

    Popřípadě...
    Bych chtěl navrhnout sjednocení CM,FM a podpory, aby hráči napsali na chatu CMku, a ten již problém/požadavek přeposlal na podporu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
  2. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Tak to řeší taky u mě .

    EDIT
     
    maaasthed a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  3. Tomek

    Tomek Guest

    Ahoj,

    oba máte trestné body za zveřejnění komunikace s podporou !

    Zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.